Sacensības - Daugavpils velokross 2017 / LiVelo Kauss MTB 1.posms

Sacensības

Daugavpils velokross 2017 / LiVelo Kauss MTB 1.posms
Sacensību seriāla "LiVelo Kauss kalnu riteņbraukšanā 2017" 1.posms
Tūrisma klubs "Sniegpulkstenīte"

Apmaksas informācija

TŪRISMA KLUBS SNIEGPULKSTENĪTE, BIEDRĪBA
50008189881
LV60HABA0551036560759

Dalībnieki

# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
2. Aleksandrs Miloševičs Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
3. Milana Stašķeviča Bērnu starti M-6 Latvija Daugavpils 0
4. Aldonis Utināns Sniegpulkstenīte Velokross V-40 Latvija Daugavpils 1
5. Maigurs Utināns Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
6. Vadims Vanags TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
7. Aleksejs Juvženko TK "Sniegpulkstenīte" Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
8. Māris Pētersons Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
9. Augustas Gavenavicius Velokross V-30 Lithuania 0
10. Aleksejs Sarajevs Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
11. Ilja Sarajevs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
12. Maksims Breliks Bērnu starti Z-8 Latvija 0
13. karolis snioka Velokross V-14 Lithuania 0
14. robertas snioka Velokross V-30 Lithuania 0
15. Pēteris Jurgelāns Velokross V-40 Latvija 0
16. Aleksandrs Šeļeho Be active Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
17. Kirills Šeļeho Be active Bērnu starti Z-2 Latvija Daugavpils 0
18. Ksenija Šeļeho Be active Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
19. Tatjana Kurtiša Velokross S-40 Latvija Daugavpils 1
20. Mihails Lukjaņecs Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
21. Arina Lukjaņeca Bērnu starti M-2 Latvija Daugavpils 0
22. Edgars Škapars Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
23. Deniss Ivbulis Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
24. Edgars Skutelis Be active Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
25. JURIS UPĪTIS Livelo/Zelta zeme Velokross V-50 Latvija Jēkabpils 1
26. Inna Sokolova Veselības brauciens TS Latvija Jēkabpils 0
27. Константин Чекмазов Veselības brauciens TV Lithuania 0
28. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
29. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-16 Latvija Ilūkstes nov. 1
30. Darius Tamošiūnas Velokross V-40 Lithuania Utena 0
31. Aleksandrs Andrejevs Velokross V-40 Latvija Daugavpils 0
32. Kristaps Siņevičs Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
33. Semen Babul SPARS MK Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
34. Kaspars Pīnups Aglona Velokross V-40 Latvija Aglona 0
35. Kate Lejiņa Bērnu starti M-4 Latvija Carnikava 0
36. Viesturs Lejiņš Dobeles Dzirnavnieks Velokross V-30 Latvija Carnikava 0
37. Krišjānis Lejiņš Dobeles Dzirnavnieks Bērnu starti Z-10 Latvija Carnikava 0
38. Iļja Seļickis Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
39. Lolita Kozlovska Baltkrievu kultūras centrs Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
40. Laima Kozlovska Baltkrievu kultūras centrs Bērnu starti M-10 Latvija Daugavpils 0
41. Edgars Memļuks Velokross V-19 Latvija Daugavpils 0
42. Jānis Kalniņš Livelo/Zelta zeme Velokross V-50 Latvija Skaistkalne 1
43. Ņikita Lomašs Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
44. Dainis Skrūzmanis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-40 Latvija Līvāni 1
45. Intars Zeps LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-16 Latvija Līvānu nov. 1
46. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-50 Latvija Rīga 1
47. Linda Gevaļa LiVelo / Zelta Zeme Velokross S-30 Latvija Rēzekne 1
48. Jānis Rutkups LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-50 Latvija Talsu nov. 1
49. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-40 Latvija Līvāni 1
50. Valdis Užuls Be active Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
51. Marius Pinaitis Mybike Velokross V-19 Lithuania Viilnius 0
52. Una Linde Bērnu starti M-6 Latvija Jēkabpils 0
53. Raitis Locs Bērnu starti Z-10 Latvija Dagda 0
54. Andrejs Šakurovs Velokross V-40 Latvija 0
55. Anna Tauča RPP MTB Velokross S-19 Latvija Rīga 0
56. Mihails Peščinskis P-Team Velokross V-30 Latvija Salaspils 0
57. Marina Peščinska P-Team Bērnu starti M-4 Latvija Salaspils 0
58. Andrejs Peščinskis P-Team Bērnu starti Z-2 Latvija Salaspils 0
59. Aleksandrs Mackevičs-Maņko Velokross V-40 Latvija Daugavpils 0
60. Artjoms Leonidovs Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
61. Jurijs Stolarovs Velokross V-50 Latvija Daugavpils 0
62. Renārs Jaksons Bērnu starti Z-8 Latvija Jēkabpils 0
63. Teodors Solovjovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
64. Elēna Selga HAWAII EXPRESS Bērnu starti M-10 Latvija Ogre 0
65. Nauris Selga HAWAII EXPRESS Velokross V-30 Latvija Ogre 0
66. Tautvydas Graužinis Antaris Team Velokross V-19 Lithuania Utena 0
67. Artjoms Sivačovs Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
68. Sebastians Žigarkovs DTC Jauniba Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
69. Valentin Kaznačenko SK "Snaigė" Velokross V-16 Lithuania Visaginas 0
70. Julija Kaznačenko SK "Snaigė" Velokross S-40 Lithuania Visaginas 0
71. Timofej Kaznačenko SK "Snaigė" Velokross V-40 Lithuania Visaginas 0
72. Nikolaj Kaznačenko SK "Snaigė" Velokross V-50 Lithuania Visaginas 0
73. Igor Balickij SK "Snaigė" Velokross V-40 Lithuania Visaginas 0
74. Anastasija Sapožnikova SK "Snaigė" Velokross S-16 Lithuania Visaginas 0
75. Arlīna Aniko Laksa Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
76. Nikola Nika Laksa Bērnu starti M-6 Latvija Daugavpils 0
77. ALISE ANCĀNE Bērnu starti M-8 Latvija DAUGAVPILS 0
78. Maksims Miļevskis Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
79. Gints Grinbergs Selonia Velokross V-30 Latvija Viesīte 0
80. Evita Bauska Selonia Velokross S-30 Latvija Viesīte 0
81. Juris Kuzņecovs Selonia Velokross V-50 Latvija Viesīte 0
82. Nauris Timofejevs Selonia Velokross V-30 Latvija Jēkabpils 0
83. Juris Zlobins Selonia Velokross V-30 Latvija Aknīste 0
84. Ieva Grinberga Selonia Bērnu starti M-6 Latvija Viesīte 0
85. Niks Zlobins Selonia Velokross V-14 Latvija Aknīste 0
86. Ivars Romancevičs Selonia Velokross V-30 Latvija Jēkabpils 0
87. Rinolds Skirjus Selonia Velokross V-40 Latvija Jēkabpils 0
88. kristaps lisicins Velokross V-16 Latvija Preili 0
89. Veronika Krasovska Veronika Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
90. Gediminas Mukas Jokers-Santa Monica Networks Velokross V-30 Lithuania Vilnius 0
91. EDVĪNS SKREBS Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
92. Rolands Pavlovskis Nexo knight Bērnu starti Z-6 Latvija Rēzekne 0
93. Artjoms Dimitrijevs Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
94. Žilvinas Naujalis Jokers - Santa Monica Networks Velokross V-30 Lithuania Jurbarkas 0
95. Artemijs Rudens Velokross V-30 Latvija Rēzekne 0
96. Edgars Dzenis Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
97. Madara Kukaine RPP MTB Velokross S-19 Latvija Rīga 0
98. Ņikita Jerofejev Velokross V-16 Latvija Daugavpils 0
99. Alexander Eliseev Velokross V-50 Latvija Daugavpils 0
100. Laurynas Ropė IDK Velokross V-19 Lithuania Vilnius 0
101. Saulius Kairys Velokross V-50 Lithuania Utena 0
102. Diāna Spiridovska RPP MTB Velokross S-30 Latvija Rīga 0
103. Andrejs Vasiļjevs Be active Velokross V-19 Latvija Daugavpils 0
104. Boriss Sablo Velokross V-30 Latvija Rezekne 0
105. Anžela Sigajeva Veselības brauciens TS Latvija Rēzekne 0
106. Roberts Pavlovskis Nexo knight Bērnu starti Z-6 Latvija Rēzekne 0
107. Roberta Pavkovska Nexo knight Bērnu starti M-2 Latvija Rēzekne 0
108. Paulius Katinas Velokross V-19 Lithuania Utena 0
109. Ainārs Mūrnieks Velokross V-19 Latvija Riebiņi 0
110. Vladislava Jaņeviča TK Sniegpulkstenīte Bērnu starti M-6 Latvija Daugavpils 0
111. Martins Mironovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-19 Latvija Preiļi 1
112. Ļubova Pavļukova SK S-Sportas Velokross S-40 Latvija Daugavpils 0
113. Imants Maļina Daugavpils BJSS Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
114. Solvita Maļina Daugavpils BJSS Velokross S-12 Latvija Daugavpils 0
115. Jolanta Šuma LiVelo / Zelta Zeme Velokross S-40 Latvija Jēkabpils 1
116. Renārs Valdonis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-30 Latvija Preiļi 1
117. Artūrs Meluškāns Velokross V-30 Latvija Riebiņi 0
118. Voldemārs Meluškāns Velokross V-50 Latvija 0
119. Kaspars Šustovs Velokross V-12 Latvija Preiļi 0
120. Anastasija Volosova Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
121. Inese Šukeviča LiVelo / Zelta Zeme Velokross S-30 Latvija Jēkabpils 1
122. Artūrs Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-30 Latvija Salas nov. 1
123. Dāvis Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu starti Z-6 Latvija Salas nov. 0
124. Loreta Līcīte LiVelo / Zelta Zeme Bērnu starti M-4 Latvija Salas nov. 0
125. Oļegs Volosovs Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
126. Aivars Uzols DTC Jauniba Velokross V-50 Latvija Daugavpils 0
127. Jānis Latkovskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-50 Latvija Varakļāni 1
128. Valdis Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-40 Latvija Jēkabpils 1
129. Ervīns Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Bērnu starti Z-6 Latvija Jēkabpils 0
130. Edgars Pastors LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-16 Latvija Aglona 1
131. Aleksandrs Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-40 Latvija Daugavpils 1
132. Jevgenij Michejev Velokross V-30 Lithuania Vilnius 0
133. Ņikita Veselovs Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
134. Juris Macijevskis Veselības brauciens TV Latvija Ilūkstes novads 0
135. Sindija Streņģe LiVelo / Zelta Zeme Velokross S-19 Latvija Salas nov. 1
136. Pāvels Macijevskis Bērnu starti Z-4 Latvija Ilūkstes nov. 0
137. Rita Latkovska Velokross S-50 Latvija Varakļāni 0
138. Dmitrijs Luzgins Funnyland.lv Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
139. Mila Luzgina Funnyland.lv Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
140. aldis zvejsalnieks Velokross V-30 Latvija Nagļi 0
141. Dmitrijs Sedačs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
142. Aleksandrs Zilis TK Sniegpulkstenīte Velokross V-40 Latvija Daugavpils 0
143. Olga Zile TK Sniegpulkstenīte Velokross S-30 Latvija Daugavpils 0
144. Inna Šidlovska Velokross V-40 Latvija Ilūkste 0
145. Jānis Puida SSK Bebra Velokross V-19 Latvija Bebrene 0
146. Sergejs Zlobinskis Veselības brauciens TV Lithuania Visaginas 0
147. Ieva Jurēviča Rīgas pašvaldības policija MTB Jr. Bērnu starti M-8 Latvija Rīga 0
148. Sanita Kecko Veselības brauciens TS Latvija Daugavpils 0
149. Igors Mihaļevs Jēkabpils-LAT Velokross V-19 Latvija Jēkabpils 1
150. Sergejs Mihaļevs Jēkabpils-LAT Velokross V-50 Latvija Jēkabpils 1
151. Vilnis Streņģis Velokross V-40 Latvija Salas nov. 0
152. Vitālijs Fjodorovs Be active Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
153. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-40 Latvija Aglona 1
154. Daniils Buls Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
155. Aivars Jukšs Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
156. Andrejs Nakonecnikovs Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
157. Paulius Natalevičius FOCUS Vilnius Velokross V-19 Lithuania Vilnius 0
158. Markuss Krasovskis Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
159. Vladislavs Garkuls Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
160. Ceslavs Markevics Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
161. Svetlana Galica Veselības brauciens TS Latvija Daugavpils 0
162. Ralfs Ričards Kalniņš Selonia Bērnu starti Z-6 Latvija Jēkabpils 0
163. Samanta Sonara Kalniņa Selonia Velokross S-14 Latvija Jēkabpils 0
164. Daniels Jermalovičs Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
165. Guntis Gudulis DTC Jauniba Velokross V-19 Latvija Daugavpils 0
166. Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks-Focus bikes Velokross V-30 Latvija Rīga 0
167. Jānis Ancītis Velokross V-40 Latvija Jēkabpils 0
168. Ilmārs Rutkups Velokross V-50 Latvija Ilūkstes nov. 0
169. Germans Petrovis Petrovis Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
170. Arturas Dilys colibri cycling team Velokross V-40 Lithuania Rokiskis 0
171. Roberts Godiņš Velokross V-40 Latvija Rīga 0
172. Edvīns Vīksne Bērnu starti Z-6 Latvija 0
173. Kristīne Vīksne Bērnu starti M-4 Latvija 0
174. Artjoms Ivanovs Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavplils 0
175. Jonas Urbonas NOVEL Velokross V-50 Lithuania Visaginas 0
176. Auris Susejs Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
177. Imants Kublačovs VeloRīts Gulbene Velokross V-50 Latvija 0
178. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Velokross S-19 Latvija Daugavpils 1
179. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
180. Kaspars Beitāns VeloRīts Gulbene Velokross V-19 Latvija Gulbene 0
181. Raivis Ančs VeloRīts Gulbene Velokross V-40 Latvija Gulbene 0
182. Reinis Sudrabs VeloRīts Gulbene Velokross V-19 Latvija Gulbene 0
183. Valts Zaķis VeloRīts Gulbene Velokross V-16 Latvija Gulbene 0
184. Iļja Zilis TK Sniegpulkstenīte Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
185. Viktors Nevedomskis Velokross V-50 Latvija Daugavpils 0
186. Gļebs Zilis TK Sniegpulkstenīte Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
187. Fjodors Nikulins Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
188. Āris Godiņš Velokross V-30 Latvija Rīga 0
189. Arvo Godiņš Dobeles Dzirnavnieks - Focus bikes Velokross V-14 Latvija Rīga 0
190. Jelena Kopasova TK Sniegpulkstenīte Veselības brauciens TS Latvija Daugavpils 1
191. Paulius Baronas Velokross V-30 Lithuania 0
192. Katrīna Geduša Bērnu starti M-4 Latvija Daugavpils 0
193. Kirils Bogdanovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
194. Viktorija Barinova NOVEL Velokross S-40 Lithuania Visaginas 0
195. Mārcis Čevers LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-14 Latvija Līvānu nov. 0
196. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-12 Latvija Līvānu nov. 0
197. Vytautas Trakimas Jokers - Santa Monica Networks Velokross V-30 Lithuania Vilnius 0
198. Rihards Stivriņš Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
199. Daniels Aroniško Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
200. Raitis Ludboržs ReVelo Velokross V-30 Latvija Rēzeknes nov. 0
201. Sandis Kornijenko Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
202. Austris Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-19 Latvija Riebiņu nov. 1
203. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-19 Latvija Riebiņu nov. 1
204. Zane Zepa LiVelo / Zelata Zeme Velokross S-19 Latvija Preiļi 1
205. Albert Ignatavicius Velokross V-19 Lithuania Vilnius 0
206. Aleksandrs Natarovs Veselības brauciens TV Latvija Rīga 0
207. Aleksejs Natarovs Bērnu starti Z-6 Latvija Rīga 0
208. Vjačeslavs Janens Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
209. Artis Ludboržs ReVelo Velokross V-30 Latvija Rēzekne 0
210. Jānis Rušmanis Skanste / Virši-A Velokross V-50 Latvija 1
211. Kristaps Urbāns Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
212. Toms Urbāns Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
213. Inese Golubeva Velokross S-16 Latvija Daugavpils 0
214. Fjodors Golubevs Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
215. Kaspars Meinuzs Skanste / Virši-A Velokross V-40 Latvija 1
216. Dzintars Kaņepējs Skanste / Virši-A Velokross V-40 Latvija 1
217. Uldis Lapsa Skanste / Virši-A Velokross V-50 Latvija 1
218. Jānis Ielejs Skanste / Virši-A Velokross V-30 Latvija 1
219. Laura Lapsa Skanste / Virši-A Velokross S-16 Latvija 1
220. Enia Kaņepēja Skanste / Virši-A Velokross S-16 Latvija 1
221. Valdis Ukins Skanste / Virši-A Velokross V-40 Latvija 1
222. Zlata Pancerko Velokross S-14 Latvija Dauavpils 0
223. Dailis Rencis Selonia Velokross V-40 Latvija Jēkabpils 0
224. Farhads Artikovs Be active Velokross V-19 Latvija Daugavpils 0
225. dalius dalius Velokross V-19 Lithuania Rokiškis 0
226. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Bērnu starti M-10 Latvija Līvāni 0
227. Olegs Andžāns Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
228. Kristaps Vanags Bērnu starti Z-6 Latvija 0
229. Guntars Vanags Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
230. Rauls Ukins SKANSTE Bērnu starti Z-10 Latvija Ādaži 0
231. Gatis Gabrūns Velokross V-19 Latvija Nereta 0
232. Regnārs Ukins Skanste/Virši-A Bērnu starti Z-4 Latvija Ādaži 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda