Sacensības - Kūku Velokross 2017 / LiVelo Kauss MTB 3.posms

Sacensības

Kūku Velokross 2017 / LiVelo Kauss MTB 3.posms
MTB XC
LiVelo

Apmaksas informācija

Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263

Dalībnieki

# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Līvāni 1
2. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 1
3. Tatjana Kurtiša Velokross S40 (Senjoras 40 + g.) Latvija Daugavpils 1
4. Valdis Užuls Be active Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 1
5. Jānis Rutkups LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Talsu nov. 1
6. Gints Grinbergs Selonia Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Viesīte 1
7. Evita Bauska Selonia Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Viesīte 1
8. Juris Kuzņecovs Selonia Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Viesīte 1
9. Juris Zlobins Selonia Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Aknīste 1
10. Ieva Grinberga Selonia Bērnu sacensības BM2 (Meietenes 8 g.-) Latvija Viesīte 1
11. Niks Zlobins Selonia Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Aknīste 1
12. Ivars Romancevičs Selonia Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
13. Rinolds Skirjus Selonia Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Jēkabpils 1
14. Nauris Timofejevs Selonia Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
15. Jolanta Šuma LiVelo / Zelta Zeme Velokross S40 (Senjoras 40 + g.) Latvija Jēkabpils 1
16. Artūrs Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Salas nov. 1
17. Dāvis Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Salas nov. 1
18. Inese Šukeviča LiVelo / Zelta Zeme Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
19. Jānis Latkovskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Varakļāni 1
20. Sindija Streņģe LiVelo / Zelta Zeme Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Salas nov. 1
21. Aleksandrs Zilis TK Sniegpulkstenīte Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Daugavpils 1
22. Olga Zile TK Sniegpulkstenīte Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Daugavpils 1
23. Igors Mihaļevs Jēkabpils-LAT Velokross V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Jēkabpils 1
24. Sergejs Mihaļevs Jēkabpils-LAT Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 1
25. Vilnis Streņģis Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Salas nov. 0
26. Jānis Ancītis Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Jēkabpils 1
27. Ilmārs Rutkups Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Ilūkstes nov. 1
28. Roberts Godiņš Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Rīga 1
29. Arvo Godiņš Dobeles Dzirnavnieks - Focus bikes Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Rīga 0
30. Jānis Rušmanis Skanste / Virši-A Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
31. Kaspars Meinuzs Skanste / Virši-A Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija 1
32. Dzintars Kaņepējs Skanste / Virši-A Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija 1
33. Uldis Lapsa Skanste / Virši-A Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
34. Jānis Ielejs Skanste / Virši-A Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 1
35. Laura Lapsa Skanste / Virši-A Velokross SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Latvija 1
36. Enia Kaņepēja Skanste / Virši-A Velokross SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Latvija 1
37. Valdis Ukins Skanste / Virši-A Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija 1
38. Arlīna Aniko Laksa Bērnu sacensības BM2 (Meietenes 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
39. Nikola Nika Laksa Bērnu sacensības BM2 (Meietenes 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
40. Samanta Sonara Kalniņa Selonia Velokross SM (Meitenes 12 - 15 g.) Latvija Jēkabpils 0
41. Ralfs Ričards Kalniņš Selonia Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
42. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 1
43. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
44. Jānis Kalniņš LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Skaistkalne 1
45. Intars Zeps LiVelo / Zelta Zeme Velokross VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Līvānu nov. 1
46. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 1
47. Linda Gevaļa LiVelo / Zelta Zeme Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Rēzekne 1
48. Martins Mironovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Preiļi 1
49. Renārs Valdonis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Preiļi 1
50. Valdis Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Jēkabpils 1
51. Ervīns Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
52. Edgars Pastors LiVelo / Zelta Zeme Velokross VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Aglona 1
53. Aleksandrs Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Daugavpils 1
54. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Aglona 1
55. Mārcis Čevers LiVelo / Zelta Zeme Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
56. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
57. Austris Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Riebiņu nov. 1
58. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Riebiņu nov. 1
59. Sandis Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Daugavpils 1
60. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Līvāni 1
61. Zane Zepa LiVelo / Zelta Zeme Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Preiļi 1
62. Toms Daniels Baumerts Baldones riteņbraukšanas nodaļa Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Baldone 1
63. Artemijs Rudens Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzekne 0
64. Darius Tamošiūnas Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Lithuania utena 0
65. Artis Ludboržs ReVelo Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzekne 0
66. Raitis Ludboržs ReVelo Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzeknes nov. 0
67. Daniels Špaks Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
68. aldis zvejsalnieks ReVelo Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Nagļi 0
69. Elēna Selga HAWAII EXPRESS Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Ogre 1
70. Loreta Līcīte LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZM (Meitenes, zēni skrejriteņi) Latvija Salas nov. 1
71. Jānis Gavars Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
72. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
73. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
74. Viesturs Lejins Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 0
75. Kri šjānis Lejiņš Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Carnikava 1
76. Kate Lejiņa Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Bērnu sacensības BM2 (Meietenes 8 g.-) Latvija Carnikava 1
77. Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rīga 0
78. Julija Kaznačenko "Snaigė" Velokross S40 (Senjoras 40 + g.) Lithuania Visaginas 0
79. Valentin Kaznačenko "Snaigė" Velokross VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Lithuania Visaginas 0
80. Timofej Kaznačenko "Snaigė" Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Lithuania Visaginas 0
81. Nikolaj Kaznačenko "Snaigė" Velokross VI (iesācēji 12 g.+) Lithuania Visaginas 0
82. Anastasija Sapožnikova "Snaigė" Velokross SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Lithuania Visaginas 0
83. Una Linde Selonia Bērnu sacensības BM2 (Meietenes 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
84. Rovilds Batars Selonia Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
85. robertas snioka Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Lithuania 0
86. karolis snioka Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Lithuania 0
87. Rauls Ukins Skanste / Virši-A Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Ādaži 1
88. Teovils Alpe Velokross VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Ķekava 1
89. Līga Lazdāne Velokross SI (Iesācējas 12 + g.) Latvija Jēkabpils 0
90. Kristaps Lazdāns Velokross VI (iesācēji 12 g.+) Latvija Jēkabpils 0
91. Jānis Vītols Velokross VI (iesācēji 12 g.+) Latvija Rīga 0
92. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
93. Anna Tauča RPP MTB Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Rīga 0
94. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Rīga 1
95. Artis Gedrovics Vellapēda Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 1
96. Aivars Bardovskis Skanste/Virši-A Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
97. Kristiāns Lipskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Jēkabpils 1
98. Inna Sokolova Livelo/Zelta zeme Velokross S40 (Senjoras 40 + g.) Latvija Jēkabpils 1
99. Aleksandrs Šeļeho Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
100. Regnārs Ukins Skanste / Virši-A Bērnu sacensības BZM (Meitenes, zēni skrejriteņi) Latvija Ādaži 1
101. Renārs Jaksons Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Krustpils nov. 1
102. Egils Jaksons Velokross VI (iesācēji 12 g.+) Latvija Krustpils nov. 1
103. Artis Jencītis Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Gulbene 1
104. Madara Kukaine RPP MTB Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Rīga 0
105. Imants Kublačovs VeloRīts Gulbene Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
106. Kaspars Beitāns VeloRīts Gulbene Velokross V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Gulbene 0
107. Valts Zaķis VeloRīts Gulbene Velokross VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
108. Lauris Rags VeloRīts Gulbene Velokross VI (iesācēji 12 g.+) Latvija Gulbene 0
109. Miks Jencītis VeloRīts Gulbene Velokross VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
110. Juris Macijevskis Velokross VI (iesācēji 12 g.+) Latvija Ilūkstes novads 0
111. Artis Fjodorovs Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ilūkste 0
112. Mārtiņš Romanovskis KS Sporta klubs Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ogre 1
113. Diāna Spiridovska RPP MTB Velokross S Elite (Sievietes 19 - 39 g.) Latvija Rīga 0
114. Filips Ļesnovs RPP MTB Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rīga 0
115. Inese Zvirgzdiņa Baltijas Sports Velokross S40 (Senjoras 40 + g.) Latvija Pļaviņas 0
116. Roberts Zuļģis Baltijas Sports Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Pļaviņas 0
117. Raitis Zuļģis Baltijas Sports Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
118. Raimonds Brics Baltijas Sports Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Pļaviņas 0
119. Voldemārs Meluškāns Velokross V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
120. Kaspars Šustovs Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Preiļi 0
121. Raitis Locs Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija 1
122. Endijs Škutāns BJSC Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Rīga 1
123. Emīls Škutāns BJSC Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Rīga 1
124. Dzintars Lejiņš Fans AP-Print Velokross V40 (Vīrieši 40 - 49 g.) Latvija Riga 0
125. Ieva Streņģe Velokross SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Latvija Jēkabpils 0
126. Agris Vanags Velokross V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Līvāni 0
127. Māris Jurēvičs RPP MTB Velokross V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rīga 0
128. Ieva Jurēviča RPP MTB Bērnu sacensības BM2 (Meietenes 8 g.-) Latvija Rīga 1
129. Juris Logins LiVelo / Zelta Zeme Velokross V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Preiļi 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda