Sacensības - XCO "Gruzis acī" 2017

Sacensības

XCO "Gruzis acī" 2017
XCO velokross
Briedis bedrē brikšķināja

Apmaksas informācija

Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja"
40008235182
LV68UNLA0050024260879

Dalībnieki

# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Reinis Juršēvičs MTB Priekuļi XCO Jaunieši/Juniors 23 Latvija Cēsis 1
2. Aigars Meiers Weekend Warrior XCO Meistari/Masters Latvija 0
3. Normunds Milčs Lidot.lv XCO Meistari/Masters Latvija Rīga 1
4. Lauris Ermansons KS Sporta klubs XCO Meistari/Masters Latvija Allaži 1
5. Arturs Švūksts XCO Elite Latvija Alūksne 1
6. Mehis Leigri RR Siplased XCO Lielpratēji/Experts Estonia Rakvere 0
7. Kaspars Ābelītis XCO Lielpratēji/Experts Latvija Rīga 1
8. Roberts Staune KS Sporta klubs XCO Meistari/Masters Latvija 1
9. Henrijs Vimba ValmierasVeloVienība XCO Elite Latvija Valmiera 0
10. Kārlis Berlands 4Cyclists XCO Lielpratēji/Experts Latvija Rīga 0
11. Egils Šverns XCO Lielpratēji/Experts Latvija 0
12. Mārtiņš Lukjanovičs XCO Lielpratēji/Experts Latvija Rīga 1
13. Aleksandrs Cegeļņiks XCO Lielpratēji/Experts Latvija Ogre 1
14. Līga Actiņa XCO Meistari/Masters Latvija Rīga 1
15. Joosep Mesi Pärnu Kalevi Spordikool XCO Jaunieši/Juniors 17 Estonia Pärnu 1
16. Kalvis Vērzemnieks MTB Garkalne XCO Jaunieši/Juniors 23 Latvija Garkalne 1
17. Atis Neļķe MTB Garkalne XCO Seniori/Seniors Latvija Garkalne 1
18. Ernests Neļķe MTB Garkalne XCO Jaunieši/Juniors 15 Latvija Garkalne 1
19. Artis Neļķe MTB Garkalne XCO Jaunieši/Juniors 17 Latvija Garkalne 1
20. Karl Brent Premet Pärnu Kalevi Spordikool XCO Jaunieši/Juniors 19 Estonia Pärnu 0
21. Arturs Sisolatins Belo Cycling Project XCO Lielpratēji/Experts Latvija Riga 1
22. Aivars Dārznieks Lizums XCO Elite Latvija Lizums 1
23. Uldis Bindris Autoeksperts-THULE XCO Meistari/Masters Latvija 0
24. Sandijs Kļaviņš Sportland bottecchia XCO Lielpratēji/Experts Latvija Rīga 0
25. Kaspars Grābens XCO Elite Latvija Auce 1
26. Edgars Grābens XCO Elite Latvija Jelgava 1
27. Sander Stimmer Pärnu Kalevi SK XCO Jaunieši/Juniors 17 Estonia Pärnu 1
28. Jānis Keiselis XCO Seniori/Seniors Latvija Baldone 0
29. Henrihs Damroze Rode&Partneri XCO Meistari/Masters Latvija Rīga 1
30. Renārs Šarākovs XCO Meistari/Masters Latvija Saulkrasti 1
31. Jānis Bisenieks XCO Jaunieši/Juniors 23 Latvija Cēsis 1
32. Tarmo Mõttus Haanja RK XCO Seniori/Seniors Estonia Võru 1
33. Mari-Liis Mõttus Haanja RK XCO Elite Estonia Võru 1
34. Armin Pilv Haanja RK XCO Jaunieši/Juniors 19 Estonia Võru 1
35. Alar Reiska Haanja RK XCO Seniori/Seniors Estonia Võru 1
36. Jānis Vanags Valmieras Velo Vienība XCO Meistari/Masters Latvija Valmiera 1
37. Olafs Smiltnieks SILVANOLS XCO Meistari/Masters Latvija Rīga 1
38. Mārtiņš Rullis Valmieras Velo Vienība XCO Elite Latvija Valmiera 1
39. Aivars Skridulis VOLKSWAGEN-VELOPROFS.LV XCO Lielpratēji/Experts Latvija 1
40. Raivis Jansons VOLKSWAGEN-VELOPROFS.LV XCO Elite Latvija Mārupe 1
41. Paulius Natalevičius FOCUS Vilnius XCO Elite Lithuania Vilnius 0
42. Oskars Muižnieks Sportlife.lv XCO Elite Latvija Alūksne 1
43. Sander Saar Smart Sport XCO Elite Estonia Türi 0
44. Sten Eric Nirgi Rakvere Rattaklubi Siplased XCO Jaunieši/Juniors 23 Estonia Rakvere 0
45. Andrej Cholščevnikov XCO Seniori/Seniors Lithuania Vilnius 0
46. Raivis Terinks Ikšķile Velo XCO Meistari/Masters Latvija ikšķile 0
47. Kristaps Elgars Broks XCO Lielpratēji/Experts Latvija Rīga 0
48. Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks-Focus bikes XCO Meistari/Masters Latvija Rīga 1
49. Agris Kalējs Valmieras Velo Vienība XCO Veterāni/Veterans Latvija Jūrmala 1
50. Armands Berķis mammadaba XCO Seniori/Seniors Latvija Rīga 1
51. Rihards Skrastiņš PATRIA BOTTECCHIA XCO Elite Latvija Rīga 1
52. Kārlis Baltacis PATRIA BOTTECCHIA XCO Elite Latvija Carnikava 1
53. Roberts Birkants NN sporta klubs XCO Jaunieši/Juniors 23 Latvija Rīga 1
54. Dāvis Dzenis NN sporta klubs XCO Elite Latvija Rīga 1
55. Ilona Lavrenova XCO Seniori/Seniors Latvija rīga 1
56. Ignas Ambrazas S-Sportas XCO Jaunieši/Juniors 19 Lithuania Šiauliai 0
57. Māris Šlapins XCO Meistari/Masters Latvija Rīga 1
58. Edgars Kalniņš KS Sporta klubs XCO Meistari/Masters Latvija Rīga 0
59. Karlis Tone ZZK XCO Elite Latvija 0
60. Aleksis Merga XCO Lielpratēji/Experts Latvija Rīga 1
61. Svajunas Ambrazas S-Sportas XCO Seniori/Seniors Lithuania Siauliai 0
62. Toms Lagzdiņš XCO Lielpratēji/Experts Latvija Jaunpils 1
63. Helmārs Rūmnieks XCO Meistari/Masters Latvija 0
64. Rodžers Petaks ZZK XCO Jaunieši/Juniors 17 Latvija Cēsis 0
65. Aleksandrs Gerojevs ebike Machine XCO Lielpratēji/Experts Latvija Riga 1
66. Aldis Slaidiņš ĀdažiVelo XCO Seniori/Seniors Latvija Rīga 0
67. Solvita Šteinbauma ĀdažiVelo XCO Seniori/Seniors Latvija Rīga 0
68. Zanda Rutkovska ĀdažiVelo XCO Meistari/Masters Latvija 1
69. Gatis Gabrūns XCO Lielpratēji/Experts Latvija Nereta 1
70. Konstantīns Smotrovs ebike Machine XCO Elite Latvija 0
71. Kaspars Kipurs ebike Machine XCO Elite Latvija 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda