Sacensības - 24h MTB

Sacensības

24h MTB
Minies 24h brīnumzemē / Ride 24h in wonderland
Briedis bedrē brikšķināja

Apmaksas informācija

Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja"
40008235182
LV13HABA0551039834482

Dalībnieki

# Komanda Dalībnieki Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. ĀdažiVelo Aija Valtmane; 24h Solo Sievietes / Solo Women Latvija Rīga 1
2. ĀdažiVelo Zanda Rutkovska; 24h Solo Sievietes / Solo Women Latvija 0
3. "Garām ejot" Laila Magina; 24h Solo Sievietes / Solo Women Latvija Aizkraukle 1
4. "Garām ejot" Aivis Vilciņš; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Aizkraukle 1
5. Vilcene Iveta Kraslavska; 6h Solo Sievietes / Solo Women Latvija Ulbroka 1
6. DAKO Dāvis Sirmais; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Valmiera 1
7. Dviratai - Daistatus Andrius Morkūnas; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Lithuania Kaunas 0
8. Talbraucējs Māris Kristiņš; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija valmiera 1
9. Dviratai-Daistatus Einaras Sulskus; 24h Solo Vīrieši 40+ / Solo Men 40+ Lithuania Vilnius 0
10. veikals "Pus12" Kārlis Kalējs; Gvido Arnītis; Krišjānis Melnis; Unda Muravska; 24h Četrinieki Jauktie / Quads Mix Latvija 1
11. - Rudolfs Ziemelis; 6h Solo Sievietes / Solo Women Latvija Sigulda 0
12. Jokers-Santa Monica Networks Gediminas Mukas; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Lithuania Vilnius 0
13. Kocēnu novads nesnauž Artūrs Bērziņš; Anete Geduševa; 24h Pāri Jauktie / Pairs Mix Latvija Rubene; Valmiera 1
14. Astoņkājis Kaspars Holšteins; Jānis Muižulis; Aldis Slaidiņš; Meitene Meklējumā; 24h Četrinieki Jauktie / Quads Mix Latvija 1
15. Dviratai-Daistatus Linas Vainius; 24h Solo Vīrieši 40+ / Solo Men 40+ Lithuania Kaunas 0
16. MTB Priekuļi 1 Kārlis Levitass; Reinis Rozenbergs; Reinis Juršēvičs; Jānis Bisenieks; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Latvija Priekuļi 0
17. MTB Priekuļi 2 Jānis Levitass; Artūrs Kaurovs; Jānis Cercins; Mārtiņš Paupers; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Latvija Priekuļi 0
18. ĀdažiVelo Inese Liepiņa; Solvita Šteinbauma; 24h Pāri Sievietes / Pairs Women Latvija Ādaži; Rīga 1
19. Velo GHOST Veloma Eduard Saprykin; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Lithuania Klaipėda 0
20. Velo GHOST Veloma Pranas Knieža; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Lithuania Klaipėda 0
21. MTB Talsi Gatis Valdonis; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Rīga 1
22. FOCUS Vilnius Milda Slickute; 24h Solo Sievietes / Solo Women Lithuania Vilnius 0
23. VeloEko Vilnis Brauns; Laura Kairiša; Pēteris Majors; Ēriks Līvzenieks; 24h Četrinieki Jauktie / Quads Mix Latvija Valmiera; Limbaži 1
24. Best Team Init 7,7kg Mindaugas Stasaitis; Linas Noreika; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Lithuania Kaunas 0
25. isk ZB Fizkultūra Jānis Mellis; 24h Solo Vīrieši 40+ / Solo Men 40+ Latvija Ogre 1
26. Vidzemes mēbeles Jānis Gailītis; Imants Mežciems; Artis Kalniņš; Jānis Zālītis; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Latvija 1
27. Stirnu kaudzīte Artūrs Verza; Zane Vitenberga; 24h Pāri Jauktie / Pairs Mix Latvija 1
28. Fans AP-Print Frenks Melvers; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija 0
29. Grohe Team Latvia Uldis Leimanis; Jānis Krauklis; Māris Kamerads; 24h Četrinieki Jauktie / Quads Mix Latvija Jūrmala 1
30. 4Cyclists Kārlis Berlands; 6h Solo Vīrieši / Solo Men Latvija Rīga 0
31. Yuasa Andris Jurgenbergs; Gundars Neļķe; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Latvija Kaltene; Ropaži 1
32. ELKOR Līga Actiņa; 24h Solo Sievietes / Solo Women Latvija Rīga 0
33. Privātbūve Kristaps Zaļupe; Matīss Birzgalis; Miks Aivars Mūrnieks; Arvīds Zants; 24h Četrinieki Jauktie / Quads Mix Latvija 1
34. Mēs vēl NEGUĻAM !!! Aigasrs Zelcs; Arta Rezgale; Kaspars Zihmanis; Ansis Dzepuks; 24h Četrinieki Jauktie / Quads Mix Latvija Bauska; Venspils; Jelgava 1
35. Turbo gliemeži Mārtiņš Dzelmītis; Ivita Vindela; 24h Pāri Jauktie / Pairs Mix Latvija Lielvārde 1
36. VELO+ Aleksandrs Kapralovs; 24h Solo Vīrieši 40+ / Solo Men 40+ Latvija Riga 1
37. Ogre/ Nesēdi mājās Mārtiņš Gailītis; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Ogre 1
38. DVIRATUKININKŲ ŠAIKA Evaldas Kučinskas; 6h Solo Vīrieši / Solo Men Lithuania Kaunas 1
39. DVIRATUKININKŲ ŠAIKA Gintarė Marcinkevičiūtė; 6h Solo Sievietes / Solo Women Lithuania Kaunas 1
40. Vellapēda/Gramzda Jānis Braže; Aivis Karzons; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Latvija Gramzda 1
41. Baltās Cubes Andrejs Skorobogatovs; Jānis Kalaneps; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Latvija Adazi; Ādaži 1
42. Trek 4 Fun Olga Rabočaja; Jānis Daugste-Sproģis; 24h Pāri Jauktie / Pairs Mix Latvija Jelgava; Rīga 1
43. KS Sporta klubs Edgars Kalniņš; 24h Solo Vīrieši 40+ / Solo Men 40+ Latvija Rīga 1
44. ebike Machine Reinis Avens; Kaspars Kipurs; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Latvija 1
45. Alytus Saulius Matulevičius; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Lithuania Alytus 0
46. ĀdažiVelo/BTF Aleksis Merga; Liene Alde; 24h Pāri Jauktie / Pairs Mix Latvija Rīga; Ķegums 1
47. Jokers - Santa Monica Networks Julius Barniskis; Mindaugas Žiūkas; Jovaldas Januškevičius; Algimantas ​Janušauskas; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Lithuania Vilnius; Kaunas 1
48. 2x Aldis Bībers; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Liepāja 1
49. MR Ripo Raivo Sarkanābols; 6h Solo Vīrieši / Solo Men Latvija 0
50. MR Ripo Andis Miončinskis; 6h Solo Vīrieši / Solo Men Latvija 0
51. More Ints Bērziņš; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija 1
52. ĶNSS/Ikšķile velo Roberts Jirgens; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija 0
53. KS Sporta klubs Roberts Staune; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija 0
54. labimeistari.lv Kristaps Ceriņš; 6h Solo Vīrieši / Solo Men Latvija Cēsis 1
55. 3KM līdz kōmai Kaspars Skudrēvics; Kārlis Skirmanis; Kārlis Ozols; Matīss Vitrups; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Latvija 1
56. Jokers - Santa Monica Networks Saulius Speičys; 24h Solo Vīrieši 40+ / Solo Men 40+ Lithuania Vilnius 0
57. Best Team Init Emilis Petkevičius; Cédric Henriot; Kastytis Banys; Renatas Orlovas; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Lithuania; France Kaunas; Šlienava 0
58. HAWAII EXPRESS - FILTER Juris Zeltiņš; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Rīga 0
59. IskZBFizkultūra Uldis Robļevskis; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Ogre 0
60. Best Team Init 2 Tomas Janulevičius; Valdas Bernotas; Tadas Žiliukas; Tomas Cvilikas; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Lithuania Rumšiškės; Vilnius; Anykščiai; Kaunas 0
61. Ikšķile Velo Girts Prieduls; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Ikskile 1
62. isk ZB Fizkultūra Arnis Vilčinskis; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Ogre 0
63. VSK Noskrien Lauma Čerņevska; 6h Solo Sievietes / Solo Women Latvija Rīga 0
64. Fans AP-Print Frenks Melvers; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija 0
65. MR Ripo Salvis Sarkanābols; 6h Solo Vīrieši / Solo Men Latvija 0
66. TomToms Toms Igaunis; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija 1
67. Babite. Toms Lidumnieks; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Babīte 1
68. Ikšķile Velo Egils Boitmanis; 24h Solo Vīrieši Elite / Solo Men Elite Latvija Ikšķile 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda