Sacensības - Jēkabpils MTB Maratons 2017 / LiVelo Kauss MTB 5.posms

Sacensības

Jēkabpils MTB Maratons 2017 / LiVelo Kauss MTB 5.posms
Maratons
LiVelo

Apmaksas informācija

Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263

Dalībnieki

# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 1
2. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
3. Jānis Kalniņš LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Skaistkalne 1
4. Dainis Skrūzmanis LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Līvāni 1
5. Intars Zeps LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Līvānu nov. 1
6. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 1
7. Linda Gevaļa LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Rēzekne 1
8. Jānis Rutkups LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Talsu nov. 1
9. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Līvāni 1
10. Jolanta Šuma LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Jēkabpils 1
11. Renārs Valdonis LiVelo / Zelta Zeme Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Preiļi 1
12. Inese Šukeviča LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Jēkabpils 1
13. Artūrs Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Salas nov. 1
14. Dāvis Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Salas nov. 1
15. Jānis Latkovskis LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Varakļāni 1
16. Valdis Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Jēkabpils 1
17. Ervīns Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
18. Edgars Pastors LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Aglona 1
19. Aleksandrs Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Daugavpils 1
20. Sindija Streņģe LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Salas nov. 1
21. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Aglona 1
22. Mārcis Čevers LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
23. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
24. Austris Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Riebiņu nov. 1
25. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Riebiņu nov. 1
26. Zane Zepa LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Preiļi 1
27. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Līvāni 1
28. Sandis Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Daugavpils 1
29. Una Linde Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
30. Igors Mihaļevs Jēkabpils-LAT Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Jēkabpils 1
31. Sergejs Mihaļevs Jēkabpils-LAT Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 1
32. Jānis Rušmanis Skanste / Virši-A Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
33. Kaspars Meinuzs Skanste / Virši-A Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija 1
34. Dzintars Kaņepējs Skanste / Virši-A Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija 1
35. Uldis Lapsa Skanste / Virši-A Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
36. Jānis Ielejs Skanste / Virši-A Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 1
37. Laura Lapsa Skanste / Virši-A Pus-Maratons SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Latvija 1
38. Enia Kaņepēja Skanste / Virši-A Pus-Maratons SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Latvija 1
39. Valdis Ukins Skanste / Virši-A Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija 1
40. Tatjana Kurtiša Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Daugavpils 1
41. Valdis Užuls Be active Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 1
42. Aleksandrs Zilis TK Sniegpulkstenīte Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Daugavpils 1
43. Olga Zile TK Sniegpulkstenīte Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Daugavpils 1
44. Roberts Godiņš Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Rīga 1
45. Ilmārs Rutkups Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Ilūkstes nov. 1
46. Jānis Ancītis Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Jēkabpils 1
47. Gints Grinbergs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Viesīte 1
48. Evita Bauska Selonia Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Viesīte 1
49. Juris Kuzņecovs Selonia Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Viesīte 1
50. Nauris Timofejevs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
51. Juris Zlobins Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Aknīste 1
52. Ieva Grinberga Selonia Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Viesīte 1
53. Niks Zlobins Selonia Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Aknīste 1
54. Ivars Romancevičs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
55. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 1
56. Elēna Selga HAWAII EXPRESS Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Ogre 1
57. Loreta Līcīte LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi) Latvija Salas nov. 1
58. Teovils Alpe Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Ķekava 1
59. aldis zvejsalnieks ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Nagļi 0
60. Daniels Špaks Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
61. Arlīna Aniko Laksa Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
62. Nikola Nika Laksa Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
63. Artis Ludboržs ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzekne 0
64. Raitis Ludboržs ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzeknes nov. 0
65. Artemijs Rudens Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzekne 0
66. Arvo Godiņš Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Rīga 0
67. Vinis Streņģis Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Salas nov. 0
68. Guntars Krastiņš Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Rīga 0
69. Jānis Iesalnieks Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Jēkabpils 1
70. robertas snioka Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Lithuania 0
71. karolis snioka Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Lithuania 0
72. Lauma Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Rīga 1
73. Lote Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Rīga 1
74. Dana Alksne Riteņvasara Pus-Maratons SI (Iesācējas 19 - 39 g.) Latvija Rīga 0
75. Aldis Bērziņš Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 0
76. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Rīga 1
77. Artis Gedrovics Vellapēda Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 1
78. Viesturs Lejins Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 0
79. Krišjānis Lejiņš Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Carnikava 1
80. Kate Lejiņa Dobeles Dzirnavnieks /Focus bikes Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Carnikava 1
81. Pēteris Beķers Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
82. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
83. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Daugavpils 0
84. Gatis Gabrūns Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Nereta 0
85. Aleksandrs Brīvers Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Rēzekne 0
86. Aleksandrs Šeļeho BeActive Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Daugavpils 0
87. Marius Pinaitis Mybike Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Lithuania Viilnius 0
88. Mārtiņš Romanovskis KS Sporta klubs Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ogre 0
89. Jānis Romanovskis Liecies mierā Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Ogre 0
90. Inna Sokolova Livelo/Zelta zeme Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Jēkabpils 1
91. Ilana Golubova Pus-Maratons SI (Iesācējas 19 - 39 g.) Latvija Sala 0
92. Arkādijs Kaļķis Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Līvānu nov. 1
93. Mārcis Beķers Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 0
94. Gatis Lange Riteņvasara Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rīga 0
95. Dita Lasmane Pus-Maratons SI (Iesācējas 19 - 39 g.) Latvija Sala 0
96. Ģirts Auders Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Liepaja 0
97. Biruta Lasmane Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Sala 0
98. Helmārs Lasmanis Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija 1
99. Matīss Ielejs Skanste/ Virši-A Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Skrīveri 1
100. Vita Kudlāne Skanste/Virši-A Pus-Maratons SI (Iesācējas 19 - 39 g.) Latvija Skrīveri 0
101. Andrejs Ivašins Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Vālodzes 0
102. Rinolds Skirjus Selonia Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Jēkabpils 1
103. Paulius Natalevičius FOCUS Vilnius Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Lithuania Vilnius 0
104. Līga Svilpe Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
105. Emma Anna Svilpe Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi) Latvija Jēkabpils 1
106. Enija Svilpe Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi) Latvija Jēkabpils 1
107. Martins Mironovs Livelo/Zelta zeme Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Preili 1
108. Ieva Jurēviča RPP MTB Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Rīga 1
109. Imants Kublačovs VeloRīts Gulbene Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
110. Kaspars Beitāns VeloRīts Gulbene Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Gulbene 0
111. Miks Jencītis VeloRīts Gulbene Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
112. Valts Zaķis VeloRīts Gulbene Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
113. Raivis Ančs VeloRīts Gulbene Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Gulbene 0
114. Lauris Rags VeloRīts Gulbene Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
115. Augustas Gavenavicius colibri cycling team Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Lithuania 0
116. Aivars Bardovskis Skanste/Virši-A Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija 1
117. Māris Krasovskis Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Jēkabpils 1
118. Raitis Zuļģis Baltijas Sports Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
119. Ainārs Žebers Baltijas Sports Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
120. Raimonds Brics Baltijas Sports Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 0
121. Roberts Zuļģis Baltijas Sports Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija 0
122. Artis Fjodorovs LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ilūkste 0
123. Rauls Ukins Skanste / Virši-A Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Ādaži 0
124. Regnārs Ukins Skanste / Virši-A Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi) Latvija Ādaži 0
125. Elmārs Eleksis Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Gulbene 1
126. Dzintars Dille Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 1
127. Jānis Gavars Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Jēkabpils 1
128. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
129. Juris Galibeckis SPARS Maratons V40 (Seniori 40 - 49 g.) Latvija Madona 0
130. Nerijus Sapranauskas Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Lithuania Rokiskis 0
131. Diāna Spiridovska RPP MTB Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Rīga 0
132. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Daugavpils 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda