Sacensības - Sēlijas Pērle 2017 / LiVelo Kauss MTB 4.posms

Sacensības

Sēlijas Pērle 2017 / LiVelo Kauss MTB 4.posms
MTB - XC. Uzmanību - bērnu starts, izņemot 9.,10,11 g.v. notiks pirms pieaugušo starta! Ap 11:30
Sēlijas pērle

Apmaksas informācija

Biedrība "Veloklubs Līvāni"
40008122473
LV44HABA0551036030263

Dalībnieki

# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. aldis zvejsalnieks ReVelo Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Nagļi 0
2. Daniels Špaks Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Daugavpils 0
3. Arlīna Aniko Laksa Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Daugavpils 0
4. Nikola Nika Laksa Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Daugavpils 0
5. Artis Ludboržs ReVelo Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Rēzekne 0
6. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Daugavpils 0
7. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Daugavpils 0
8. Raitis Ludboržs ReVelo Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Rēzeknes nov. 0
9. Biruta Lasmane Sports - 2 S40 (Sievietes-senjoras) Latvija Sala 0
10. Helmārs Lasmanis Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija 0
11. Kristaps Kanasnieks Privātbūve Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Valmiera 0
12. Artemijs Rudens Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Rēzekne 0
13. Zanda Rutkovska ĀdažiVelo Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija 0
14. Gatis Gabrūns Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija Nereta 0
15. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Daugavpils 0
16. Dace Jērāne Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija 0
17. Jānis Šteinbergs Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija 0
18. Daniils Buls Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Daugavpils 0
19. Semen Babul SPARS MK Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Daugavpils 0
20. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Jēkabpils 1
21. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Ilūkstes nov. 1
22. Jānis Kalniņš LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Skaistkalne 1
23. Intars Zeps LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Līvānu nov. 1
24. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Rīga 1
25. Linda Gevaļa LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Rēzekne 1
26. Jānis Rutkups LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Talsu nov. 1
27. Martins Mironovs LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija Preiļi 1
28. Jolanta Šuma LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 S40 (Sievietes-senjoras) Latvija Jēkabpils 1
29. Renārs Valdonis LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Preiļi 1
30. Inese Šukeviča LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Jēkabpils 1
31. Artūrs Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Salas nov. 1
32. Dāvis Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Salas nov. 0
33. Loreta Līcīte LiVelo / Zelta Zeme Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Salas nov. 0
34. Jānis Latkovskis LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Varakļāni 1
35. Ervīns Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Jēkabpils 0
36. Edgars Pastors LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Aglona 1
37. Sindija Streņģe LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Salas nov. 1
38. Mārcis Čevers LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Latvija Līvānu nov. 1
39. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Latvija Līvānu nov. 1
40. Austris Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija Riebiņu nov. 1
41. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija Riebiņu nov. 1
42. Zane Zepa LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Preiļi 1
43. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Līvāni 0
44. Sandis Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Latvija Daugavpils 1
45. Una Linde Selonia Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Jēkabpils 0
46. Igors Mihaļevs Jēkabpils-LAT Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija Jēkabpils 1
47. Sergejs Mihaļevs Jēkabpils-LAT Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Jēkabpils 1
48. Jānis Rušmanis Skanste / Virši-A Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija 1
49. Uldis Lapsa Skanste / Virši-A Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija 1
50. Jānis Ielejs Skanste / Virši-A Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija 1
51. Laura Lapsa Skanste / Virši-A Sports - 2 SJ (Sievietes-jaunietes (U18)) Latvija 1
52. Enia Kaņepēja Skanste / Virši-A Sports - 2 SJ (Sievietes-jaunietes (U18)) Latvija 1
53. Tatjana Kurtiša Sports - 2 S40 (Sievietes-senjoras) Latvija Daugavpils 1
54. Valdis Užuls Be active Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Daugavpils 1
55. Olga Zile TK Sniegpulkstenīte Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Daugavpils 1
56. Teovils Alpe Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Ķekava 1
57. Ilmārs Rutkups Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Ilūkstes nov. 1
58. Gints Grinbergs Selonia Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Viesīte 1
59. Evita Bauska Selonia Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Viesīte 1
60. Juris Kuzņecovs Selonia Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Viesīte 1
61. Nauris Timofejevs Selonia Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Jēkabpils 1
62. Juris Zlobins Selonia Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Aknīste 1
63. Ieva Grinberga Selonia Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Viesīte 0
64. Niks Zlobins Selonia Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Latvija Aknīste 1
65. Ivars Romancevičs Selonia Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Jēkabpils 1
66. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Daugavpils 1
67. Arvo Godiņš Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Latvija Rīga 0
68. Artis Gedrovics Vellapēda Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Rīga 0
69. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Rīga 0
70. Agris Vanags LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija Līvāni 0
71. Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Rīga 0
72. Dainis Skrūzmanis LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Līvāni 1
73. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Līvāni 1
74. Valdis Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Jēkabpils 1
75. Aleksandrs Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Daugavpils 1
76. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Aglona 1
77. Kaspars Meinuzs Skanste / Virši-A Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija 1
78. Dzintars Kaņepējs Skanste / Virši-A Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija 1
79. Valdis Ukins Skanste / Virši-A Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija 1
80. Aleksandrs Zilis TK Sniegpulkstenīte Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Daugavpils 1
81. Roberts Godiņš Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Rīga 1
82. Jānis Ancītis Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Jēkabpils 1
83. Rinolds Skirjus Selonia Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Jēkabpils 1
84. Vilnis Streņģis Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Salas nov. 0
85. Ieva Jurēviča RPP MTB Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Rīga 0
86. Julija Kaznačenko SK "Snaigė" Sports - 2 S40 (Sievietes-senjoras) Lithuania Visaginas 0
87. Timofej Kaznačenko SK "Snaigė" Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Lithuania Visaginas 0
88. Igor Balickij SK "Snaigė" Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Lithuania Visaginas 0
89. Paulis Snipke Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija 0
90. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Daugavpils 0
91. Toms Daniels Baumerts Baldones riteņbraukšanas nodaļa Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Baldone 0
92. Pēteris Miglāns Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija 0
93. Mārtiņš Romanovskis KS Sporta klubs Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Latvija Ogre 0
94. Jānis Romanovskis Liecies mierā Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Ogre 0
95. robertas snioka Panvežio klubas Dvyračiai Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Lithuania 0
96. karolis snioka Panvežio klubas Dvyračiai Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Lithuania 0
97. Aleksandrs Šeļeho BeActive Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Daugavpils 0
98. Diāna Spiridovska RPP MTB Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Rīga 0
99. Filips Ļesnovs RPP MTB Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Rīga 0
100. Andrejs Ivašins Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Vālodzes 0
101. Inna Sokolova Livelo/Zelta zeme Sports - 2 S40 (Sievietes-senjoras) Latvija Jēkabpils 0
102. Arkādijs Kaļķis Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Līvānu nov. 0
103. Elmārs Eleksis Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Gulbene 0
104. Artis Fjodorovs LiVelo / Zelta Zeme Sports - 2 VZ (Vīrieši-zēni) Latvija Ilūkste 0
105. Viesturs Lejins Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija 0
106. Andris Romanovskis KS sporta kluba komanda Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Ogre 0
107. Krišjānis Lejiņš Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija 0
108. Augustas Gavenavicius colibri cycling team Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Lithuania 0
109. Aldona Capanoniene Sports - 2 S40 (Sievietes-senjoras) Lithuania Druskininkai 0
110. Viesturs Birkants Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija Rīga 0
111. Andrejs Šakurovs Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija 0
112. Paulius Natalevičius FOCUS Vilnius Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Lithuania Vilnius 0
113. Raimonds Bruks Livelo/Zelta zeme Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Jēkabpils 0
114. Artūras Remeika Jokers- Santa Monica Networks Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Lithuania Vilnius 0
115. Kate Lejiņa Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Carnikava 0
116. Rauls Ukins Skanste/Virši-A Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Ādaži 0
117. Regnārs Ukins Skanste/Virši-A Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Ādaži 0
118. Rūta Baltpurviņa Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Salaspils 0
119. Imants Kublačovs VeloRīts Gulbene Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija 0
120. Kaspars Beitāns VeloRīts Gulbene Sports - 3 V (Vīrieši-Elite) Latvija Gulbene 0
121. Valts Zaķis VeloRīts Gulbene Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Gulbene 0
122. Miks Jencītis VeloRīts Gulbene Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Gulbene 0
123. Lauris Rags VeloRīts Gulbene Sports - 2 VJ (Vīrieši-jaunieši (U18))) Latvija Gulbene 0
124. Rita Latkovska RITA Sports - 2 S40 (Sievietes-senjoras) Latvija Varakļāni 0
125. Solvita Latkovska RITA Sports - 2 SJ (Sievietes-jaunietes (U18)) Latvija 0
126. Artūrs Meluškāns Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Riebiņi 0
127. Ainārs Mūrnieks Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Riebiņi 0
128. Amanda Reilija Zariņa Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija 0
129. Olivers Kanašnieks Siliņi Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Ancene 0
130. Amēlija Tīna Zariņa Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija 0
131. Agija Krūmiņa-Zariņa Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Riga 0
132. Nerijus Sapranauskas Dabas vērotāji (bez laika kontroles) V30 (Vīrieši, 30-39g.) Lithuania Rokiskis 0
133. Kristers Štrauhmanis Riteņvasara Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Salaspils 0
134. Oskars Štrauhmanis Riteņvasara Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Salaspils 0
135. Arturas Dilys Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Lithuania Rokiskis 0
136. Rūta Bērziņa Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Jēkabpils 0
137. Edžus Bērziņš Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Jēkabpils 0
138. Raitis Zuļģis Baltijas Sports Sports - 2 V50 (Vīrieši-veterāni) Latvija 0
139. Roberts Zuļģis Baltijas Sports Sports - 3 V40 (Vīrieši-seniori) Latvija Pļaviņas 0
140. Raimonds Brics Baltijas Sports Sports - 3 V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Pļaviņas 0
141. Samanta Timofejeva Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija 0
142. Pāvels Macijevskis Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Ilūkstes nov. 0
143. Dana Alksne Riteņvasara Sports - 2 S (Sievietes-Elite) Latvija Rīga 0
144. Gatis Lange Riteņvasara Dabas vērotāji (bez laika kontroles) V30 (Vīrieši, 30-39g.) Latvija Rīga 0
145. Lauma Lange Riteņvasara Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Riga 0
146. Lote Lange Riteņvasara Bērnu brauciens Bērnu brauciens Latvija Rīga 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda