Sacensības - Kūku MTB Maratons 2017 / LiVelo Kauss MTB 7.posms

Sacensības

Kūku MTB Maratons 2017 / LiVelo Kauss MTB 7.posms
Maratons
LiVelo

Apmaksas informācija

Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263

Dalībnieki

# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 1
2. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
3. Jānis Kalniņš LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Skaistkalne 1
4. Intars Zeps LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Līvānu nov. 1
5. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 1
6. Linda Gevaļa LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Rēzekne 1
7. Jānis Rutkups LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Talsu nov. 1
8. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Līvāni 1
9. Martins Mironovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Preiļi 1
10. Jolanta Šuma LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Jēkabpils 1
11. Renārs Valdonis LiVelo / Zelta Zeme Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Preiļi 1
12. Inese Šukeviča LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Jēkabpils 1
13. Artūrs Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Salas nov. 1
14. Dāvis Līcītis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Salas nov. 1
15. Loreta Līcīte LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BMZ (Zēni, meitenes, skrejriteņi, 6 g.-) Latvija Salas nov. 1
16. Jānis Latkovskis LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Varakļāni 1
17. Valdis Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Jēkabpils 1
18. Ervīns Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
19. Edgars Pastors LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Aglona 1
20. Aleksandrs Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Daugavpils 1
21. Sindija Streņģe LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Salas nov. 1
22. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Aglona 1
23. Mārcis Čevers LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
24. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
25. Austris Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Riebiņu nov. 1
26. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Riebiņu nov. 1
27. Zane Zepa LiVelo / Zelta Zeme Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Preiļi 1
28. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Līvāni 1
29. Sandis Kornijenko LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Daugavpils 1
30. Una Linde Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
31. Igors Mihaļevs Jēkabpils-LAT Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Jēkabpils 1
32. Sergejs Mihaļevs Jēkabpils-LAT Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 1
33. Jānis Rušmanis Skanste / Virši-A Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
34. Kaspars Meinuzs Skanste / Virši-A Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija 1
35. Dzintars Kaņepējs Skanste / Virši-A Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija 1
36. Uldis Lapsa Skanste / Virši-A Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
37. Laura Lapsa Skanste / Virši-A Pus-Maratons SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Latvija 1
38. Enia Kaņepēja Skanste / Virši-A Pus-Maratons SJ (Jaunietes U18 16 - 18 g.) Latvija 1
39. Valdis Ukins Skanste / Virši-A Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija 1
40. Tatjana Kurtiša Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Daugavpils 1
41. Valdis Užuls Be active Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 1
42. Aleksandrs Zilis TK Sniegpulkstenīte Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Daugavpils 1
43. Olga Zile TK Sniegpulkstenīte Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Daugavpils 1
44. Roberts Godiņš Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Rīga 1
45. Teovils Alpe Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Ķekava 1
46. Arvo Godiņš Dobeles Dzirnavnieks - Focus bikes Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Rīga 0
47. Ilmārs Rutkups Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Ilūkstes nov. 1
48. Vilnis Streņģis Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Salas nov. 0
49. Jānis Ancītis Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Jēkabpils 1
50. Gints Grinbergs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Viesīte 1
51. Evita Bauska Selonia Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Viesīte 1
52. Juris Kuzņecovs Selonia Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Viesīte 1
53. Nauris Timofejevs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
54. Juris Zlobins Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Aknīste 1
55. Ieva Grinberga Selonia Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Viesīte 1
56. Niks Zlobins Selonia Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Aknīste 1
57. Ivars Romancevičs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Jēkabpils 1
58. Rinolds Skirjus Selonia Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Jēkabpils 1
59. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 1
60. Artis Jencītis Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Gulbene 1
61. Lauma Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Rīga 1
62. Lote Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Rīga 1
63. Artemijs Rudens Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzekne 0
64. Viesturs Lejins Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 0
65. Krišjānis Lejiņš Dobeles Dzirnavnieks / Focus Bikes Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Carnikava 1
66. Kate Lejiņa Dobeles Dzirnavnieks Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8 g.-) Latvija Carnikava 1
67. Aleksandrs Brīvers Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Rēzekne 0
68. Imants Kublačovs Velo Rīts Gulbene Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija 0
69. Kaspars Beitāns VeloRīts Gulbene Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Gulbene 0
70. Valts Zaķis VeloRīts Gulbene Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
71. Lauris Rags VeloRīts Gulbene Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
72. Miks Jencītis VeloRīts Gulbene Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Gulbene 0
73. robertas snioka Panvežio klubas Dvyračiai Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Lithuania 0
74. Karolis Šnika Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija 0
75. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
76. Vija Frda TK Sniegpulkstenīte Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Daugavpils 1
77. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
78. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Daugavpils 0
79. Ivars Timko Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Jēkabpils 1
80. Aleksandrs Šeļeho Be active Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Daugavpils 0
81. Kirills Šeļeho Be active Bērnu sacensības BMZ (Zēni, meitenes, skrejriteņi, 6 g.-) Latvija Daugavpils 1
82. aldis zvejsalnieks ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Nagļi 0
83. Artis Ludboržs ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzekne 0
84. Raitis Ludboržs ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rēzeknes nov. 0
85. Artūrs Bonders Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Daugavpils 0
86. Diāna Spiridovska RPP MTB Maratons S Elite (Sievietes 19 g.+) Latvija Rīga 0
87. Filips Ļesnovs RPP MTB Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rīga 0
88. Mārtiņš Romanovskis KS Sporta klubs Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ogre 0
89. Jānis Romanovskis Liecies mierā Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Ogre 0
90. Marius Pinaitis Mybike Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Lithuania Viilnius 0
91. Alexander Eliseev Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija DAUGAVPILS 0
92. Andrejs Šakurovs Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija 0
93. Jānis Ratnieks Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Baloži 0
94. Gatis Muižnieks Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Līvāni 0
95. Rita Latkovska Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Varakļāni 0
96. Kristaps Egle Sigulda Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Sigulda 0
97. Ļubova Pavļukova SK S-Sportas Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Daugavpils 0
98. Rostislavs Maļina ind. Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Daugavpils 0
99. Rinalds Skopāns VeloRīts Gulbene Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Gulbene 0
100. Zintis Skopāns VeloRīts Gulbene Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Gulbene 0
101. Egils Mežaks VeloRīts Gulbene Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Gulbene 0
102. Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks-Focus bikes Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rīga 0
103. Artūrs Karlins Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija 0
104. Kristīne Kliedere Lizums Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija 1
105. Raivis Klieders Lizums Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Lizums 1
106. Mārcis Klieders Lizums Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Lizums 1
107. Edžus Klieders Lizums Bērnu sacensības BMZ (Zēni, meitenes, skrejriteņi, 6 g.-) Latvija 1
108. Edžus Klieders Lizums Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija 1
109. Arturas Dilys colibri cycling team Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Lithuania Rokiskis 0
110. Dana Alksne Riteņvasara Pus-Maratons SI (Iesācējas 19 - 39 g.) Latvija Rīga 0
111. Gatis Lange Riteņvasara Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Rīga 0
112. Dzintars Dille Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Jēkabpils 0
113. Artis Fjodorovs LiVelo / Zelta Zeme Pus-Maratons VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ilūkste 1
114. Henrihs Damroze Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Rīga 0
115. Jānis Ielejs Skanste/Virši-A Pus-Maratons SI (Iesācējas 19 - 39 g.) Latvija Skrīveri 0
116. Andrejs Ivašins Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Vālodzes 0
117. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Rīga 1
118. Artis Gedrovics Vellapēda Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 1
119. Inna Sokolova Livelo/Zelta zeme Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Jēkabpils 1
120. Guntis Pastors Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Aglona 0
121. Daniels Špaks Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
122. Raitis Zuļģis Baltijas Sports Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 0
123. Raimonds Brics Baltijas Sports Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija 0
124. Roberts Zuļģis Baltijas Sports Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija 0
125. Arvīds Šteinbergs Pus-Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Ozolnieku novads 0
126. Renārs Jansons Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija Riga 1
127. Biruta Lasmane Pus-Maratons S40 (Senjoras 40 g.+) Latvija Sala 0
128. Helmārs Lasmanis Bērnu sacensības BMZ (Zēni, meitenes, skrejriteņi, 6 g.-) Latvija 1
129. Rauls Ukins Skanste/Virši A Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Ādaži 1
130. Regnārs Ukins Skanste/Virši-A Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Ādaži 1
131. Viesturs Birkants Maratons V40 (Seniori 40 g.+) Latvija Rīga 0
132. Pēteris Birkants Maratons V Elite (Vīrieši 19 - 29 g.) Latvija Rīga 0
133. Lote Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BMZ (Zēni, meitenes, skrejriteņi, 6 g.-) Latvija Rīga 0
134. Salvis Sarkanābols MR Ripo Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Baloži 0
135. Juris Berzins Sporta Klubs WENDI Maratons V30 (Vīrieši 30 - 39 g.) Latvija Ligatne 0
136. Mikus Herbsts Gaismas maģija Stividors LP Pus-Maratons VI (Iesācēji 19 g.+) Latvija 0
137. Markuss Herbsts Gaismas maģija Stividors LP Pus-Maratons VJ (Jaunieši U18 16 - 18 g.) Latvija Cēsis 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda