Sacensības - Daugavpils velokross 2018

Sacensības
Daugavpils velokross 2018
Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 3. kategorijas sacensības
Tūrisma klubs "Sniegpulkstenīte"
Apmaksas informācija
TŪRISMA KLUBS SNIEGPULKSTENĪTE, BIEDRĪBA
50008189881
LV60HABA0551036560759
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
2. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-16 Latvija Ilūkstes nov. 1
3. Artis Fjodorovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-16 Latvija Ilūkste 1
4. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
5. Raivis Rasis Bērnu starti Z-2 Latvija 0
6. Gatis Lange Riteņvasara Velokross V-40 Latvija Rīga 1
7. Dana Alksne Riteņvasara Velokross S-30 Latvija Rīga 1
8. Lauma Lange Riteņvasara Bērnu starti M-8 Latvija Rīga 0
9. Lote Lange Riteņvasara Bērnu starti M-6 Latvija Rīga 0
10. Gunārs Treikals TK Sniegpulkstenīte Velokross V-19 Latvija Ludza 1
11. Aivars Uzols Velokross V-50 Latvija Daugavpils 0
12. JĀNIS NOVIKOVS LiVelo/ZeltaZeme Velokross V-40 Latvija LĪVĀNI 1
13. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Velokross S-19 Latvija Daugavpils 1
14. Maksim Artemjev Velokross V-30 Lithuania Ignalina 1
15. Raitis Ludboržs ReVelo Velokross V-30 Latvija Rēzeknes nov. 0
16. Artis Ludboržs ReVelo Velokross V-30 Latvija Rēzekne 0
17. Andis Jarockis Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
18. Artemijs Rudens ReVelo Velokross V-30 Latvija Rēzekne 1
19. Laima Kozlovska Baltkrievu kultūras centrs Bērnu starti M-10 Latvija Daugavpils 0
20. Lolita Kozlovska Baltkrievu kultūras centrs Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
21. Aleksandrs Šeļeho TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
22. Kirills Šeļeho TK Sniegpulkstenīte Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
23. Pjotrs Bakanovs Be active Bērnu starti Z-6 Latvija 0
24. Nikita Semjonovs Bērnu starti Z-10 Latvija 0
25. Ilja Sarajevs Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
26. Aleksejs Sarajevs Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
27. Elizaveta Sarajeva Bērnu starti Z-2 Latvija Daugavpils 0
28. Andrejs Nakonecnikovs Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 1
29. Dmitrijs Pinels Veselības brauciens TV Latvija 1
30. Artjoms Sivačovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
31. Raitis Locs Velokross V-12 Latvija 0
32. aldis zvejsalnieks ReVelo Velokross V-30 Latvija Nagļi 0
33. Andrejs Šakurovs Velokross V-40 Latvija 0
34. Jurij Stolarovs Velokross V-60 Latvija Daugavpils 0
35. robertas snioka Panvezio klubas Dviračiai, Velokross V-40 Lithuania 0
36. karolis snioka Panvežio klubas Dviračiai Velokross V-16 Lithuania Juodupe 0
37. Artjoms Leonidovs Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
38. Igors Mihalevs Velokross V-30 Latvija Jekabpils 0
39. Sergejs Mihalevs Velokross V-60 Latvija Jēkabpils 0
40. Ralfs Ričards Kalniņš Selonia Bērnu starti Z-8 Latvija Jēkabpils 0
41. Samanta Sonora Kalniņa Selonia Velokross V-14 Latvija Jēkabpils 0
42. Ilja Selickis Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
43. Deniss Ivbulis Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
44. Daniels Špaks Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
45. Artūrs Gibovskis Velokross V-16 Latvija Daugavpils 1
46. Jūlija Šeļeho Be active Veselības brauciens TS Latvija Daugavpils 0
47. Augustas Gavenavicius Velokross V-30 Lithuania 0
48. Martins Mironovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-19 Latvija Preili 0
49. Teodors Solovjovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
50. Ricardas Jursenas Velokross V-50 Lithuania Vilnius 1
51. Ieva Jurēviča RRS/Alfa Bērnu starti M-8 Latvija Rīga 0
52. Edgars Skutelis Be active Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
53. Semen Babul SPARS MK Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
54. Antons Šidlovskis Velokross V-16 Latvija Daugavpils 1
55. Sebastians Žigarkovs DTC "Jaunība" Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
56. Ričards Miltiņš SPARS-MK Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
57. Sergejs Selickis Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
58. Jelena Kopasova TK Sniegpulkstenīte Veselības brauciens TS Latvija Daugavpils 1
59. Vladimirs Miropolskis Velokross V-30 Latvija Riga 1
60. Enrykas Lomako Viesulas Velokross V-19 Lithuania Rokiškis 0
61. Edvinas Kubilius Viesulas Velokross V-16 Lithuania Rokiskis 0
62. Artjoms Maksimovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
63. Māris Koraļkevičs Velokross V-19 Latvija Rīga 1
64. Kirils Markovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
65. Linda Gevaļa (Leiduma) ReVelo Velokross S-30 Latvija Rēzekne 1
66. Kasparas Keraitis Viesulas Velokross V-14 Lithuania Rokiškis 0
67. SVETLANA GALICA Veselības brauciens TS Latvija Daugavpils 0
68. Vaida Artemjeva Velokross S-30 Lithuania Ignalina 0
69. Eliza Artemjeva Bērnu starti M-6 Lithuania Ignalina 0
70. mindaugas Raketis Velokross V-19 Lithuania Rokiškis 0
71. Andrejs Gerasimovs Veselības brauciens TV Latvija daugavpils 1
72. Jūlija Matvijenko Daugavpils BJSS Velokross S-19 Latvija Daugavpils 0
73. Danila Garbuzs Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
74. Zlata Garbuza Bērnu starti M-10 Latvija Daugavpils 0
75. Fjodors Golubevs Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
76. Artūrs Karlins Velokross V-30 Latvija 1
77. Laurynas Ropė IDK Velokross V-19 Lithuania Vilnius 1
78. Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks/Feelfree Velokross V-30 Latvija Rīga 1
79. Aleksandrs Andrejevs Velokross V-50 Latvija Daugavpils 1
80. Žans Andrejevs Velokross V-19 Latvija Daugavpils 1
81. Julija Kaznačenko SK "Snaigė" Velokross S-40 Lithuania Visaginas 0
82. Nikolaj Kaznačenko SK "Snaigė" Velokross V-60 Lithuania Visaginas 0
83. Aigars Krauklis Velokross V-30 Latvija Koknese 1
84. Aleksandrs Miloševičs TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
85. Diāna Spiridovska RPP MTB Velokross S-30 Latvija Rīga 1
86. Filips Ļesnovs RPP MTB Velokross V-30 Latvija Rīga 0
87. Jonas Urbonas NOVEL Velokross V-50 Lithuania Visaginas 0
88. Viktorija Barinova NOVEL Velokross S-50 Lithuania Visaginas 0
89. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
90. Valdis Užuls Be active Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
91. Viktors Nevedomskis Velokross V-60 Latvija 0
92. Arlina Laksa Bērnu starti M-8 Latvija 0
93. Nikola Laksa Bērnu starti M-8 Latvija 0
94. Kristaps Siņevičs Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
95. Daniels Jermalovičs Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
96. Ksenija Jermaloviča Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
97. Gints Grinbergs Selonia Velokross V-30 Latvija Viesīte 0
98. Evita Bauska Selonia Velokross S-30 Latvija Viesīte 0
99. Juris Kuzņecovs Selonia Velokross V-50 Latvija viesite 0
100. Ivars Romancevičs Selonia Velokross V-30 Latvija Jēkabpils 0
101. Ieva Grinberga Selonia Bērnu starti M-8 Latvija viesite 0
102. Viesturs Lejins Dobeles Dzirnavnieks/Feel Free Velokross V-40 Latvija 0
103. Krišjānis Lejiņš Carnikavas SC Bērnu starti Z-10 Latvija 0
104. Kate Lejiņa Carnikavas SC Bērnu starti M-6 Latvija Carnikava 0
105. Juris Zlobins Selonia Velokross V-30 Latvija Aknīste 0
106. Niks Zlobins Selonia Velokross V-16 Latvija Aknīste 0
107. Krišjānis Lejiņš Carnikavas SC Velokross V-12 Latvija Carnikava 0
108. Jānis Ancītis Velokross V-40 Latvija Jēkabpils 0
109. Rihards Stivriņš Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
110. Arturs Tjapko Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
111. Artjoms Dimitrijevs Daugavpils BJSS Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
112. Aleksandrs Jelisejevs Velokross V-60 Latvija 0
113. Vitalij Blaževič Visaginas as street workout Veselības brauciens TV Lithuania Visaginas 1
114. Jurij Makarov Visagino Linija Velokross V-30 Lithuania Visaginas 0
115. ALISE ANCĀNE Bērnu starti M-8 Latvija DAUGAVPILS 0
116. Artemijs Valainis Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
117. Romas Kišūnas Viesulas Velokross V-50 Lithuania 0
118. Elīna Ragine Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
119. ALVIS INDRIKSONS Jēkabpils LAT Velokross V-40 Latvija 0
120. Ceslavs Markevics Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
121. Jānis Latkovskis JānisLat Velokross V-50 Latvija Varakļāni 1
122. Rita Latkovska RITALAT Velokross S-50 Latvija Varakļāni 1
123. Ainārs Ludboržs Jēkabpils LAT Velokross V-40 Latvija Jēkabpils 0
124. Kaspars Pīnups SK Aglona Velokross V-40 Latvija Aglona 0
125. Mārcis Pīnups DTC "Jaunība" Velokross V-19 Latvija Aglona 0
126. Rafaels Lazdovskis Lazdovsku klans Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
127. Renārs Jaksons Bērnu starti Z-10 Latvija Krustpils novads 0
128. Egils Jaksons Veselības brauciens TV Latvija Krustpils novads 0
129. Asja Jaksone Veselības brauciens TS Latvija Krustpils novads 0
130. Jānis Rutkups LiVelo/ZeltaZeme Velokross V-50 Latvija Talsu novads 1
131. Dmitrijs Andrejevs Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
132. Aleksandrs Rogožins Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
133. Sandis Mežinieks Bērnu starti Z-10 Latvija Aglona 0
134. Kristiāns Vaivads LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-16 Latvija Preiļi 1
135. Kaspars Meinuzs Skanste/Virši-A Velokross V-40 Latvija 0
136. Jānis Rušmanis Skanste/Virši-A Velokross V-50 Latvija 0
137. Dzintars Kaņepējs Skanste/Virši-A Velokross V-50 Latvija 0
138. Enia Kaņepēja Skanste/Virši-A Velokross S-16 Latvija 0
139. Paulius Baronas Velokross V-30 Lithuania 0
140. Martins Petkuns Bērnu starti Z-10 Latvija 0
141. Mortens Perševics Velokross V-50 Latvija 0
142. Peteris Romanovskis LiVelo Velokross V-50 Latvija 1
143. Margarita Romanovska Bērnu starti M-6 Latvija 0
144. Haralds Romanovskis Bērnu starti Z-10 Latvija 0
145. Lauris Purniņš MySport Veikals Velokross V-30 Latvija Rīga 1
146. Aivars Gaiduļs Velokross V-50 Latvija Rēzekne 1
147. Solvita Latkovska ĀVģ Velokross S-16 Latvija Rīga 0
148. Raimonds Bruks Livelo/Zelta zeme Velokross V-40 Latvija Jēkabpils 1
149. inna sidlovska Velokross S-40 Latvija Ilukste 0
150. Anita Purvinska Velokross S-50 Latvija ilukste 0
151. Ēriks Celms Riteņvasara Bērnu starti Z-8 Latvija Rīga 0
152. Rihards Celms Riteņvasara Bērnu starti Z-6 Latvija Rīga 0
153. Daina Celma Riteņvasara Velokross S-30 Latvija Rīga 0
154. Kaspars Celms Riteņvasara Velokross V-30 Latvija Rīga 0
155. Artjoms Pivovarjonoks Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
156. Juris Macijevskis Veselības brauciens TV Latvija Ilūkstes novads 0
157. Pāvels Macijevskis Bērnu starti Z-4 Latvija Ilūkstes novads 0
158. Aleksandrs Zilis ZILIS TEAM Velokross V-40 Latvija Daugavpils 0
159. Iļja Zilis ZILIS TEAM Velokross V-12 Latvija Daugavpils 0
160. Gļebs Zilis ZILIS TEAM Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
161. Olga Zile ZILIS TEAM Veselības brauciens TS Latvija Daugavpils 0
162. Dominykas Pinelis DVIRACIU SALONAS cycling team Velokross V-19 Lithuania Vilnius 1
163. Antanas Grazulis DVIRACIU SALONAS cycling team Velokross V-19 Lithuania Vilnius 1
164. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-40 Latvija Aglona 1
165. Roberts Vilums MySport Veikals Velokross V-30 Latvija Ogre 1
166. Jānis Kalniņš LiVelo Zelta Zeme Velokross V-60 Latvija Skaistkalne 1
167. Valdis Mikitāns Velokross V-19 Latvija 1
168. Sergejs Trudovojs Bērnu starti Z-10 Latvija Rīga 0
169. Aivars Skutelis Team ZZK Velokross V-50 Latvija Rīga 0
170. Imants Maļina Daugavpils BJSS Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
171. Solvita Maļina Daugavpils BJSS Velokross S-14 Latvija Daugavpils 0
172. Tatjana Kurtiša Velokross S-40 Latvija Daugavpils 1
173. Inese Zvirgzdiņa Baltijas Sports Velokross S-50 Latvija Pļaviņas 0
174. Arina Lukjaņeca Bērnu starti M-2 Latvija Daugavpils 0
175. Mihails Lukjaņecs Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
176. Sanita Kecko Veselības brauciens TS Latvija 1
177. Sergej Zlobinskij Veselības brauciens TV Lithuania 1
178. Vladislavs Ivanovskis Velokross V-19 Latvija 0
179. JURIS UPĪTIS Li/Velo Zelta Zeme Velokross V-50 Latvija Jēkabpils 1
180. Valdis Ukins Skanste/Virši-A Velokross V-40 Latvija Ādažu 0
181. Rauls Ukins Skanste/Virši-A Bērnu starti Z-10 Latvija Ādaži 0
182. Regnārs Ukins Skanste/Virši-A Bērnu starti Z-4 Latvija Ādaži 0
183. Vjačeslavs Gajevskis Velokross V-50 Latvija 0
184. Austris Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-19 Latvija 1
185. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-19 Latvija 1
186. Zane Zepa LiVelo / Zelta Zeme Velokross S-19 Latvija 1
187. Oskars Frīds TK Sniegpulkstenīte Bērnu starti Z-2 Latvija Daugavpils 0
188. Dāvis Līcītis LiVelo Zelta Zeme Bērnu starti Z-8 Latvija Jēkabpils 0
189. Loreta Līcīte Bērnu starti M-6 Latvija Jēkabpils 0
190. Juris Šakelis Velokross V-50 Belarus Braslav 0
191. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Velokross S-12 Latvija Līvāni 0
192. Aleksandrs Mackevičs-Maņko Velokross V-40 Latvija Daugavpils 1
193. Renārs Valdonis LiVelo Veselības brauciens TV Latvija Preiļi 1
194. Sergejs Perevalovs Veselības brauciens TV Latvija Daugavpils 0
195. Estere Fjodorova Bērnu starti M-10 Latvija Ilūkste 0
196. Juris Logins LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-19 Latvija Preiļi 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda