Sacensības - 24h MTB

Sacensības
24h MTB
Izvēlies savu distanci 24h vai 6h
Briedis bedrē brikšķināja
Apmaksas informācija
Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja"
40008235182
LV13HABA0551039834482
Dalībnieki
# Komanda Dalībnieki Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. es ar ĀdažiVelo Inga Haritonova; 24h Solo Sievietes / Women Latvija 1
2. N/A Mārtiņš Lasmanis; 24h Solo Vīrieši / Men 40+ Latvija Ropaži 0
3. IskZBFizkultūra Uldis Robļevskis; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Ogre 0
4. Garām ejot Aivis Vilciņš; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Aizkraukle 1
5. Fans Škoda Zigmārs Kuršāns; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Rīga 0
6. KS Sporta Klubs / Melnā avis Edgars Kalniņš; 24h Solo Vīrieši / Men 40+ Latvija Rīga 0
7. Melnās avis Aigars Čavars; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija 0
8. Jokers-Santa Monica Networks Gediminas Mukas; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Lithuania Vilnius 0
9. ĀdažiVelo Duo Mix Zanda Rutkovska; Aleksis Merga; 24h Pāri jauktie / Pairs Mix Latvija 1
10. ĀdažiVelo mix1 Inese Liepiņa; Andrejs Skorobogatovs; Jānis Kalaneps; Gatis Lodītis; 24h Četrinieki jauktie / Quads Mix Latvija Ādaži 1
11. Jokers - Santa Monica Networks Žilvinas Naujalis; Mindaugas Žiūkas; 24h Pāri vīrieši / Pairs Men Lithuania Jurbarkas; Vilnius 1
12. Fans Škoda Frenks Melvers; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija 0
13. Best Team Init Cedric Henriot; Emilis Petkevičius; Valdas Bernotas; Katytis Banys; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Lithuania Kaunas 1
14. Best Team Init Mindaugas Stasaitis; Mingailė Stašaitytė; Tomas Janulevičius; Linas Noreika; 24h Četrinieki jauktie / Quads Mix Lithuania Kaunas 1
15. veikals "Pus12" Kārlis Kalējs; Krišjānis Melnis; Kalvis Kreituzis; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija 1
16. VeloEko& Laura Kairiša; Vilnis Brauns; Pēteris Majors; Ēriks Līvzenieks; 24h Četrinieki jauktie / Quads Mix Latvija Valmiera; Limbaži 1
17. SK Priekuļi Reinis Rozenbergs; Jānis Bisenieks; Reinis Juršēvičs; Kārlis Levitass; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija 1
18. ĀdažiVelo RE Elmārs Olšteins; Rūta Oliņa; 24h Pāri jauktie / Pairs Mix Latvija Ādaži 1
19. ĀdažiVelo Mix 2 Jānis Muižulis; Artūrs Veispals; Kaspars Koscinkēvičs; Liene Strazda; 24h Četrinieki jauktie / Quads Mix Latvija Rīga 1
20. RR Ragana Andris Ūdris; Anda Sviķe; 24h Pāri jauktie / Pairs Mix Latvija Krimuldas nov. 1
21. FoolOnAdventure Krista Nevis; 24h Solo Sievietes / Women Latvija 0
22. ĶēdesReakcija Māris Utināns; Ēriks Leonovičs; Aivars Leicāns; Olga Leicāne; 24h Četrinieki jauktie / Quads Mix Latvija Pikalne; Ikšķile; Ulbroka 1
23. DAKO Ziemeļvidzeme Dāvis Sirmais; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Valmiera 1
24. Best Team Init 2 Julita Sulinskaite; Andrius Kamarauskas; Justas Seibutis; Laimonas Juska; 24h Četrinieki jauktie / Quads Mix Lithuania Vilnius; Kaunas 1
25. TE Cycling Team Edijs Šaicāns; Toms Vandzbergs; 24h Pāri vīrieši / Pairs Men Latvija Rīga 1
26. Yuasa Andris Jurgenbergs; Didzis Arbidāns; Mārtiņš Ozols; Gundars Neļķe; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija Kaltene; RIGA 1
27. Grohe Team Latvia I Jānis Krauklis; Jānis Tiltiņš; Kaspars Čipots; Valdis Bērziņš; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija Jūrmala; Rīga 1
28. Grohe Team Latvia II Māris Kamerads; Justs Blumbergs; Oskars Ozols; Uldis Leimanis; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija Jūrmala; Rīga 1
29. Purva ņuksis Artūrs Bērziņš; Anete Geduševa; 24h Pāri jauktie / Pairs Mix Latvija Rubene; Valmiera 1
30. EMU Latvijas valsts mežos Ivo Laktiņš; Juris Āboliņš; 24h Pāri vīrieši / Pairs Men Latvija Jūrmala; Saulkrasti 1
31. SK Priekuļi Mārtiņš Paupers; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
32. SK Priekuļi Artūrs Kaurovs; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
33. CHAIN GANG Marius Ramanauskas; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Lithuania Vilnius 1
34. bro bro Artis Kalniņš; Normunds Ērmanis; Mārtiņš Karlsons; Imants Mežciems; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija Cēsis; Ķekava; Rīga; Launkalne 1
35. Fjord Software Uldis Apsitis; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Ikskiles Distr. 0
36. Gramzdas velosports Jānis Braže; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Aizpute 1
37. elpo team Uldis Jegurs; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Sigulda 1
38. SK Priekuļi Inna Juršēviča; 6h Solo Sievietes / Women Latvija Cēsis 1
39. Fremax Oskars Jurgenbergs; Aivis Ieviņš; Mairis Levans; Mārtiņš Dzelmītis; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija Riga; Rīga; Ape 1
40. OL-LA Olga Larionova; 6h Solo Sievietes / Women Latvija Daugavpils 1
41. Virsotne/MARMOT - WENDI Aiga Strazdina; Aldis Zelčs; 24h Pāri jauktie / Pairs Mix Latvija Cēsis 0
42. PATA Strenči Ilmārs Tupmacis; 24h Solo Vīrieši / Men 40+ Latvija Smiltene 1
43. Dviratai-Daistatus Evaldas Kučinskas; Gintarė Marcinkevičiūtė; 24h Pāri jauktie / Pairs Mix Lithuania Kaunas 1
44. M&M L vai I Gulbe; 6h Solo Sievietes / Women Latvija Ogre 0
45. e-bike raval bike reinis avens; kaspars ķipurs; 24h Pāri vīrieši / Pairs Men Latvija 1
46. Trakais vāveris Roberts Šveicers; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Ogre 1
47. 3x Aldis Bībers; 24h Solo Vīrieši / Men 40+ Latvija Carnikava 1
48. bro bro Ilva Saukuma; 24h Solo Sievietes / Women Latvija 1
49. bro bro Jānis Gailītis; Mārtiņš Mieriņš; 24h Pāri vīrieši / Pairs Men Latvija 1
50. VUGD Aleksandrs Jefimovs; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Valmiera 1
51. DREMEL Andris Ribulis; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
52. Individuāli Reinis Nīmanis; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Ogre 0
53. hodl gang Armands Bāris; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Rīga 1
54. IskZBFizkultūra Agnese Pastare; 24h Solo Sievietes / Women Latvija 0
55. Born To Fly Liene Alde; 24h Solo Sievietes / Women Latvija Ķegums 1
56. DAKO Mārīte Knēta; 6h Solo Sievietes / Women Latvija Cēsis 1
57. Bračiņi Bernhards Zaumanis; Ivars Zaumanis; 24h Pāri vīrieši / Pairs Men Latvija Rīga; Jūrmala 1
58. turam tempu Ansis Dzepuks; Laura Dzepuka; Kaspars Zihmanis; Aigars Zelčs; 24h Četrinieki jauktie / Quads Mix Latvija 1
59. Graanul Invest Ansis Šteinbergs; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija 1
60. VELO+ Aleksandrs Kapralovs; 24h Solo Vīrieši / Men 40+ Latvija Riga 1
61. Jurmalas MTB Guntars Rudzitis; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija JŪRMALA 1
62. Sporta centrs Mēmele Bauska Jānis Mičulis; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Rīga 1
63. Ikšķile velo/Ķekavas novada sporta skola Roberts Jirgens; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Ikšķile 0
64. CUBE Mantas Juskevicius; 6h Solo Vīrieši / Men Lithuania Rokiskis 0
65. Impro Vilnis Klinovičs; 24h Solo Vīrieši / Men 40+ Latvija Ikšķile 0
66. VVV Jānis Vimba; Ingus Ozolants; Jānis Vanags; Henrijs Vimba; 24h Četrinieki vīrieši / Quads Men Latvija Valmiera; Sēja 1
67. ĀdažiVelo Lorens Milovanovs- Lācis; 24h Solo Elite Vīrieši / Men Latvija Ādaži 1
68. MR Ripo Andis Miončinskis; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
69. MR Ripo Salvis Sarkanābols; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
70. MR Ripo Raivo Sarkanābols; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
71. LiVelo Zelta Zeme Jānis Kalniņš; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Skaistkalne 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda