Sacensības - Līvānu MTB Maratons 2019 / LRF MTB 2.kat.

Sacensības
Līvānu MTB Maratons 2019 / LRF MTB 2.kat.
11. reizi Līvānos!
LiVelo
Apmaksas informācija
Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Mārtiņš Gulbis-Švans Priekules veloklubs Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Priekule 0
2. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 0
3. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Maratons S Elite (Sievietes 19.g. +) Latvija Daugavpils 0
4. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 0
5. Dana Alksne Riteņvasara PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Rīga 0
6. Gatis Lange Riteņvasara Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Rīga 0
7. Lauma Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9-11 g.) Latvija Rīga 1
8. Lote Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8- g.) Latvija Rīga 1
9. Gatis Muižnieks diyspeakers.eu PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
10. Ērika Muižniece Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8- g.) Latvija Rīga 1
11. robertas snioka Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Lithuania 0
12. Martins Mironovs 1111 Maratons V Elite (Vīrieši 19-29 g.) Latvija Preili 0
13. Ilona Vaivode ELKOR PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija 0
14. Lāsma Elza Vaivode ELKOR PusMaratons SJ (Jaunietes U18 16-18 g.) Latvija 0
15. Mārtiņš Cišs Riteņvasara Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija 1
16. Toms Cišs Riteņvasara Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija 1
17. Mārtiņš Cišs PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija 0
18. Dainis Cišs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 0
19. Sergejs Rodionovs Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Carnikava 0
20. Daniels Špaks Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Daugavpils 1
21. Andris Stafeckis Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija 0
22. Sergejs Ļubickis ELKOR RRS Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Rīga 1
23. IGORS STRAZDS PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija BAUSKA 1
24. ALENS STRAZDS PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija 1
25. Darius Tamosiunas Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Lithuania Utena 0
26. Jevgenijs Tarasovs Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rezekne 1
27. Andrejs Šakurovs Sniegpulkstienite Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
28. Ainārs Mūrnieks Riebiņi Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Riebiņi 0
29. Lauris Morovskis Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Kadaga 0
30. Renalds Gulbis-Švans Priekules veloklubs PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Priekule 0
31. Artis Ludboržs ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rēzekne 0
32. Evita Bauska Selonia Maratons S Elite (Sievietes 19.g. +) Latvija viesīte 1
33. Gints Grinbergs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Viesīte 1
34. Juris Kuzņecovs Selonia Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija viesite 1
35. Juris Zlobins Selonia Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Aknīste 1
36. Niks Zlobins Selonia PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Aknīste 1
37. Mareks Jaudzems Selonia PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija viesite 1
38. Ieva Grinberga Selonia Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9-11 g.) Latvija viesite 1
39. Voldemars Kaktins S/K Pienskābe PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Kegums 1
40. Leonīds Valdonis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons V60 (Veterāni 60+ g.) Latvija Preiļi 1
41. Daniels Dunskis PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Rīga 1
42. Bruno Brēde LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Rīga 1
43. Iveta Žihare PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Preiļi 1
44. Dainis Žihars PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Preiļi 1
45. Aivars Gaiduļs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rēzekne 0
46. Aldis Bērziņš Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Rīga 0
47. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
48. Artis Fjodorovs LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Ilūkste 1
49. Raitis Ludboržs ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rēzeknes nov. 0
50. Edijs Jurgensons PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 0
51. Kristers Emīls Jurgensons Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6- g.) Latvija 1
52. Olga Zaharova Velo+ Bottari Baltic Maratons S Elite (Sievietes 19.g. +) Latvija Ādaži 0
53. Jānis Kalniņš LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons V60 (Veterāni 60+ g.) Latvija Skaistkalne 1
54. Roberts Daugulis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
55. Kristaps Daugavietis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
56. Silva Lakša mammadaba PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Sērene 0
57. Leonards Bērziņš mammadaba Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Sērene 1
58. Ainārs Streiķis SK Aglona Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Aglona 0
59. Sanita Petkūne PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija 0
60. Kaspars Pīnups SK "Aglona" Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Aglona 0
61. Linards Lukss Skanste/Virši-A PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Pļaviņas 1
62. Rolands Paļuga Skanste/Virši-A PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Pļaviņas 1
63. Hugo Vīksne-Sarkanais Skanste/Virši-A PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Pļaviņas 1
64. Krišjānis Vīksna PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Tukums 1
65. Jānis Romanovskis KS Sporta klubs Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Ogre 1
66. Andris Romanovskis KS Sporta klubs Maratons V Elite (Vīrieši 19-29 g.) Latvija 1
67. Jānis Kolego SK Wendi PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 0
68. Edžus Cābulis SK Wendi PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Cēsis 0
69. Edijs Šaicāns PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rīga 1
70. Sofija Šaicāne Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8- g.) Latvija Rīga 1
71. Biruta Lasmane PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Sala 0
72. Ivars Lasmanis Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Sala 0
73. Helmārs Lasmanis Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Sala 1
74. Ilga Bāliņa PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija 1
75. Zanda Rutkovska ĀdažiVelo Maratons S Elite (Sievietes 19.g. +) Latvija 1
76. Jānis Bāliņš PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 1
77. Dāvis Kurmis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Ilūkste 0
78. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Līvāni 1
79. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
80. Mārcis Čevers LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Līvānu nov. 1
81. Arkādijs Kaļķis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Līvānu nov. 1
82. Santa Ormane LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6- g.) Latvija Līvānu nov. 1
83. Jānis Važņevičs Līvānu VK Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Līvāni 1
84. Kaspars Kipurs ebikeMachine Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Mazpisāni 1
85. Kristaps Kipurs ebikeMachine Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija 1
86. Andrejs Ivašins Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Vālodzes 0
87. Česlavs Gaidis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rēzekne 0
88. Edmunds Gaidis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rezekne 0
89. Gertrūde Gaide PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Rēzekne 0
90. Jekaterina Zariņa PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Rēzekne 0
91. Gusts Agafonovs PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Rēzekne 0
92. Inese Zvirgzdiņa PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Pļaviņas 0
93. Kristaps Mariss Linarts Belo Cycling Project PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Rīga 0
94. Anita Vilcāne PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Preiļi 0
95. Aleksandrs Brīvers PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rēzekne 1
96. Viesturs Lejins Dobeles Dzirnavnieks/Feel Free Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
97. Krišjānis Lejiņš Dobeles Dzirnavnieks/Feel Free PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Carnikava 0
98. Kate Lejiņa Carnikava Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8- g.) Latvija Carnikava 1
99. Rauls Ukins Carnikava PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Ādaži 1
100. Regnārs Ukins Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Ādaži 1
101. Valdis Ukins Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Ādažu 1
102. Māris Jurēvičs Venden PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rīga 0
103. Виталий Блажевич Visaginas Street Workout Maratons V Elite (Vīrieši 19-29 g.) Lithuania Висагинас 1
104. Rēnate Rodionova Carnikava Maratons S Elite (Sievietes 19.g. +) Latvija Carnikava 0
105. Aigars Krauklis #groheteamlatvia Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Koknese 1
106. Jurij Makarov GO VEGAN Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania Visaginas 1
107. Igors Mihalevs Jēkabpils LAT PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Jekabpils 0
108. Sergejs Mihalevs Jēkabpils LAT PusMaratons V60 (Veterāni 60+ g.) Latvija Jēkabpils 0
109. Ralfs Ričards Kalniņš Selonia Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Jekabpils 1
110. Dana Sila Jēkabpils LAT PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Jēkabpils 1
111. Aleksandrs Kasickis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
112. Aleksandr Denisov AEON Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Russian Federation Klin 0
113. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Daugavpils 0
114. Artis Liepiņš PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 1
115. Laura Ramane Bauskas sporta centrs "MĒMELE" PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Bauska 0
116. Aivars Galigins Bauskas sporta centrs "MĒMELE" Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Bauska 0
117. Nikola Galigina Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8- g.) Latvija Bauska 1
118. Liene Galigina Bērnu sacensības BM2 (Meitenes 8- g.) Latvija Bauska 1
119. Guntars Vasiļjevs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Madonas nov. 1
120. Roberts Mālnieks LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Līvāni 1
121. Arvīds Pipirs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 1
122. Ieva Jurēviča RRS-Alfa/Venden Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9-11 g.) Latvija Rīga 1
123. Dominiks-Jēkabs Jurēvičs Jurēvičs Venden Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6- g.) Latvija Rīga 1
124. Aldonis Utināns PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 1
125. Ilona Aizpuriete PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Līvāni 1
126. Dāvis Bernāns Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Līvāni 1
127. Marians Soročina Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Sutri 1
128. Maksims Soročins Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6- g.) Latvija Sutri 1
129. Žans Andrejevs Maratons V Elite (Vīrieši 19-29 g.) Latvija Daugavpils 0
130. Markuss Āboliņš Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Talsi 1
131. Mārtiņš Āboliņš Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6- g.) Latvija Talsi 1
132. Nils Voitovs Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Jēkabpils 1
133. Arturs Voitovs Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Jēkabpils 1
134. Markuss Širins Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Līvāni 1
135. SVETLANA GALICA PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Daugavpils 0
136. Ceslavs Markevics Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 0
137. Pāvels Macijevskis Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Ilūkste 1
138. Kaspars Lipskis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Jēkabpils 1
139. Linda Elizabete Brilte Riteņvasara Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9-11 g.) Latvija Alūksne 1
140. Valters Mūrnieks VeloRīts Gulbene PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija 1
141. Laurynas Ropė IDK Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania Vilnius 0
142. Normunds Patmalnieks Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Preiļi 0
143. Jānis Bisenieks ASK Patria PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Cēsis 1
144. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Aglona 1
145. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / Zelta Zeme Maratons V Elite (Vīrieši 19-29 g.) Latvija Riebiņu nov. 1
146. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Rīga 1
147. Ingus Stradiņš VW Team PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rīga 0
148. Abreks Ibragimovs Bauska PusMaratons V60 (Veterāni 60+ g.) Latvija 1
149. Tamurs Paļkovskis Camk LatgalE Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8- g.) Latvija Daugavpils 1
150. Mareks Plētiens PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rauna 0
151. Valērijs Golvers Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija 0
152. Kintija Plētiena PusMaratons SM (Meitenes 12-15 g.) Latvija Rauna 0
153. Jānis Rubiks DAKO Ziemeļvidzeme Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Riga 1
154. Laura Rubika DAKO Ziemeļvidzeme Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6- g.) Latvija Riga 1
155. Rihards Brūders PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 1
156. Valts Vuškāns Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Madona 1
157. Aleksandrs Romanovskis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Līvāni 1
158. Artūrs Jēkabs Pumpurs Hala Madrid! PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija 0
159. Alija Edriesa Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6- g.) Latvija Līvāni 1
160. Vladislavs Dirmans Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Daugavpils 1
161. Aivars Skutelis Team ZZK Maratons V50 (Veterāni 50+ g.) Latvija Rīgā 0
162. Raimonds Bruks Livelo/Zelta zeme Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Jēkabpils 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda