Sacensības - 24h MTB / 6h MTB

Sacensības
24h MTB / 6h MTB
Izvēlies savu distanci - 24h vai 6h
Briedis bedrē brikšķināja
Apmaksas informācija
Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja"
40008235182
LV13HABA0551039834482
Dalībnieki
# Komanda Dalībnieki Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. DogsportCarnikava Igors Martinovs; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
2. Scenic Trail Rock goats Antra Freiberga; 24h Solo Sievietes / Women Latvija Rīga 1
3. Velokurjers Jānis Andersons; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
4. FANS PROSPORT Frenks Melvers; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija 0
5. Ķekavas novada sporta skola Normunds Pekuss; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
6. Rubenes dzeņi Artūrs Bērziņš; Jānis Bērziņš; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Latvija Rubene; Ādaži 0
7. Vīrs un Sieva, ĀdažiVelo Monta Pauloviča; Mārcis Paulovičs; 24h Pāri Mix / Pairs Mix Latvija Ādaži 1
8. Talbraucējs Māris Kristiņš; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija valmiera 0
9. Ķendriks Ļamārs arvis taurenis; Andžejs Stepančuks; 24h Pāri Vīrieši / Pairs Men Latvija Riga 1
10. Kocēnu novads Anete Geduševa-Bērziņa; 24h Solo Sievietes / Women Latvija Valmiera 1
11. Individuāli Ilmārs Tupmacis; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija Smiltene 1
12. Karmas Trauks Deniss Resetnikovs; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Rembate 1
13. Velo Eko & Pēteris Majors; Ēriks Līvzenieks; Elēna Silāja; Vilnis Brauns; 24h Četrinieki Mix / Quads Mix Latvija Limbaži 1
14. Un vēlreiz Edgars Kalniņš; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija Rīga 0
15. Jokers-Santa Monica Networks Gediminas Mukas; 24h Solo Vīrieši / Men Lithuania Vilnius 0
16. Jokers - Santa Monica Networks Saulius Speičys; 24h Solo Vīrieši / Men Lithuania Vilnius 1
17. elpo team Uldis Jegurs; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija Sigulda 1
18. ĀdažiVelo mix1 Inese Liepiņa; Gatis Lodītis; Andrejs Skorobogatovs; Jānis Kalaneps; 24h Četrinieki Mix / Quads Mix Latvija Ādaži 0
19. SK Priekuļi Reinis Rozenbergs; Reinis Juršēvičs; Ulvis Bērziņš; Kārlis Levitass; 24h Četrinieki Vīrieši / Quads Men Latvija 1
20. VELO+ Aleksandrs Kapralovs; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija Riga 0
21. ĀdažiVelo mix2 Lorens Milovanovs- Lācis; Ernests Dinka; Jānis Briedis; Liene Strazda; 24h Četrinieki Mix / Quads Mix Latvija Ādaži 1
22. Best Team Init Mindaugas Stasaitis; Tomas Janulevičius; Linas Noreika; Mingailė Stašaitytė; 24h Četrinieki Mix / Quads Mix Lithuania Kaunas 0
23. 5x Aldis Bībers; 24h Solo Vīrieši / Men Latvija Carnikava 1
24. Noskrien Cēsis Evija Taurene; 6h Solo Sievietes / Women Latvija Cēsis 1
25. ĀdažiVelo Mix 3 Jānis Muižulis; Zanda Rutkovska; Elmārs Olšteins; Aleksis Merga; 24h Četrinieki Mix / Quads Mix Latvija Rīga 0
26. Kaimiņienes Inna Juršēviča; Aiga Strazdiņa; 24h Pāri Sievietes / Paris Women Latvija Cēsis 0
27. Are we there yet? Maija Ābele; Irita Cirīte; 24h Pāri Sievietes / Paris Women Latvija Jelgava 0
28. Di(ī)vas Dzirkstīte Jansone-Bērziņa; Santa Vīksna; 24h Pāri Sievietes / Paris Women Latvija Ādaži 1
29. solo Kristīne Rjabova; 24h Solo Sievietes / Women Latvija 0
30. Bauskas velokomanda Jānis Mičulis; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Rīga 0
31. Valmieras Velo Vienība Artūrs Kaurovs; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 1
32. VSK Noskrien Lauma Čerņevska; 6h Solo Sievietes / Women Latvija Rīga 0
33. Karmas Trauks Edgars Neivalds; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Rembate 0
34. Swedbank Dainius Luckauskas; 24h Solo Vīrieši / Men Lithuania Alytus 0
35. Dobeles Dzirnavnieks/FEEL FREE/Ikšķile velo Roberts Jirgens; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija Ikšķile 0
36. VELOSHOPS Mārtiņš Paupers; 6h Solo Vīrieši / Men Latvija 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda