Sacensības - MTB-XC Sēlijas Pērle / LRF MTB 2.kat.

Sacensības
MTB-XC Sēlijas Pērle / LRF MTB 2.kat.
Velokross
LiVelo
Apmaksas informācija
Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Renārs Kupčs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Rīga 1
2. Aivis Briedis Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija 1
3. Paulis Snipke Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija 1
4. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 1
5. Oskars Frīds TK Sniegpulkstenīte Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes, 4-5 g.) Latvija Daugavpils 1
6. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Velokross S (Sievietes Elite, 19-39 g.) Latvija 1
7. Matīss Liepiņš LiVelo / Zelta Zeme Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Baloži 1
8. Jānis Dābols Freijs ENGURES SPORTAM Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Mārupe 1
9. Ivo Levāns ENGURES SPORTAM Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Tukums 1
10. Aigars Krauklis Grohe team Latvija Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Koknese 1
11. Aivis Karzons MTB Nīca Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Liepāja 1
12. Dace Raitgara Riteņvasara Velokross S (Sievietes Elite, 19-39 g.) Latvija Rīga 1
13. Ēriks Jānis Raitgars Riteņvasara Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Latvija Rīga 1
14. Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Riteņvasara Bērnu sacensības B1MZS (Bērni, zēni un meitenes, skrejriteņi 1-3 g.) Latvija Rīga 1
15. Marks Sebastians Krafts-Raitgars Riteņvasara Bērnu sacensības B1MZS (Bērni, zēni un meitenes, skrejriteņi 1-3 g.) Latvija Rīga 1
16. Andrejs Pomenko ENGURES SPORTAM Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Jelgava 1
17. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Latvija Rīga 1
18. Inga Gedrovica Riteņvasara Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija 1
19. Artemijs Rudens ReVelo Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rēzekne 1
20. Ilze Lukosevica Velokross S40 (Sievietes, senjoras 40 + g.) Latvija Riga 1
21. Guntis Kazāks Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija 1
22. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 1
23. Andrejs Šakurovs Sniegpulkstienite Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija 1
24. Imants Šmits Livelo/Zelta zeme Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Rīga 1
25. Artis Neļķe MTB Garkalne Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Garkalne 1
26. Ernests Neļķe MTB Garkalne Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (3 apļi, 17-18 g.) Latvija Garkalne 1
27. Atis Neļķe MTB Garkalne Velokross Vīrieši, veterāni Elite (3 apļi, 50-59.g.) Latvija Garkalne 1
28. Andris Zālītis MTB Garkalne Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija 1
29. Deniss Resetnikovs Karmas Trauks Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Rembate 1
30. Edgars Neivalds Karmas Trauks Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rembate 1
31. Raimonds Rubiķis Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Rīga 1
32. Aiga Paegle ENGURES SPORTAM Velokross S40 (Sievietes, senjoras 40 + g.) Latvija Rīga 1
33. Inga Valtere Velokross S40 (Sievietes, senjoras 40 + g.) Latvija 1
34. Bruno Mārtiņš Binovskis DTG-MySport Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (3 apļi, 17-18 g.) Latvija Riga 1
35. Līga Actiņa Livelo/Zelta zeme Velokross S (Sievietes Elite, 19-39 g.) Latvija Rīga 1
36. Jānis Kalniņš LiVelo / Zelta Zeme Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien. kungi, 60 + g.) Latvija Skaistkalne 1
37. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien. kungi, 60 + g.) Latvija Jēkabpils 1
38. Juris Kuzņecovs Selonia Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Aknīste 1
39. Juris Zlobins Selonia Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Aknīste 1
40. Niks Zlobins Selonia Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 16-18 g.) Latvija 1
41. Ivars Romancevičs Selonia Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija 1
42. Evita Bauska Selonia Velokross S (Sievietes Elite, 19-39 g.) Latvija Viesīte 1
43. Mareks Jaudzems Selonia Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija 1
44. Valdis Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Jēkabpils 1
45. Ervīns Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Latvija Jēkabpils 1
46. Andrejs Ivašins Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Vālodzes 1
47. Aleksejs Juvženko TK "Sniegpulkstenīte" Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 1
48. Ilona Vaivode LiVelo / Zelta Zeme Velokross S40 (Sievietes, senjoras 40 + g.) Latvija 1
49. Lāsma Elza Vaivode LiVelo / Zelta Zeme Velokross SJ (Sievietes, jaunietes U18, 16-18 g.) Latvija 1
50. Zanda Rutkovska ĀdažiVelo Velokross S40 (Sievietes, senjoras 40 + g.) Latvija 1
51. Uldis Lapsa SKANSTE Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Kusa 1
52. Kaspars Kipurs Ebike Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Mazpisāni 1
53. Martins Mironovs 1111 Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Preili 1
54. Rihards Prohorovs Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Ogre 1
55. Augustas Gavenavicius Colibri cycling Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania 1
56. Artis Fjodorovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (3 apļi, 17-18 g.) Latvija Ilūkste 1
57. Laila Kikuste Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija Rīga 1
58. Teodors Kambala Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Latvija Rīga 1
59. Artūrs Žurila AR woodworks Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes, 4-5 g.) Latvija Jēkabpils 1
60. Oskars Lubavs Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rīga 1
61. Sergejs Juvženko TK "Sniegpulkstenīte" Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija Daugavpils 1
62. Darius Tamošiūnas Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Lithuania utena 1
63. Renāte Rodionova Velokross SJ (Sievietes, jaunietes U18, 16-18 g.) Latvija Carnikava 1
64. Viktors Baumanis Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija 1
65. jānis dzirnis Velokross Vīrieši, veterāni Elite (3 apļi, 50-59.g.) Latvija babītes pag 1
66. Aleksandrs Brīvers Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rēzekne 1
67. Linards Lukss SKANSTE Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija Krustpils 1
68. Hugo Vīksne-Sarkanais SKANSTE Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Pļaviņas 1
69. Arvīds Šteinbergs Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Ozolnieku novads 1
70. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Latvija Līvāni 1
71. Roberts Mālnieks LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Līvāni 1
72. Robertas Šnioka Panevezio klubas Dviraciai Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Lithuania Juodupe 1
73. Mārtiņš Limbēns Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija Daugavpils 1
74. Vitālijs Gradkovskis Spārni Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Daugavpils 1
75. Martynas Gustaitis LatLit dviračių akademija Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 16-18 g.) Lithuania Vilnius 1
76. Vytautas Vilūnas LatLit dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
77. Daniel Volkov LatLit dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
78. Kirill Belov LatLit dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
79. Vilius Lizūnovas LatLit dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
80. Martynas Medelinskas LatLit dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
81. Liudas Viteika LatLit dviračių akademija Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 16-18 g.) Lithuania Vilnius 1
82. Roberta Čepulionytė LatLit dviračių akademija Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
83. Amelija Bilkšytė LatLit dviračių akademija Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
84. Saulė Rinkevičiūtė LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Lithuania Vilnius 1
85. Ignas Čekanauskas LatLit dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Lithuania Vilnius 1
86. Eimantas Drūtis LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Lithuania Vilnius 1
87. Rapolas Kukis LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Lithuania Vilnius 1
88. Alina Belov LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes, 9-11 g.) Lithuania Vilnius 1
89. Povilas Karosas LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni, 6-8 g.) Lithuania Vilnius 1
90. Tomas Stonys LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Lithuania Vilnius 1
91. Justė Urbanavičiūtė LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes, 9-11 g.) Lithuania Vilnius 1
92. Aleksejs Vorotincevs ENGURES SPORTAM Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 1
93. Māris Ulnicāns Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija 1
94. Pēteris Eriņš Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien. kungi, 60 + g.) Latvija Madona 1
95. Antanas Budreckas Panevezio klubas Dviraciai Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania Panevežys 1
96. Paulius Baronas Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania 1
97. Amēlija Briede Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes, 4-5 g.) Latvija Jēkabpils 1
98. Oļegs Baško ENGURES SPORTAM Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rīga 1
99. Andris Romanovskis Nesēdi mājās Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Ogre 1
100. Oskars Urbanovičs Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Ogre 1
101. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Līvānu nov. 1
102. Arkādijs Kaļķis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Latvija Līvānu nov. 1
103. Harijs Kaļķis LiVelo / Zelta Zeme Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija Līvānu nov. 1
104. Evelīna Ļaudama Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes, 4-5 g.) Latvija Liepāja 1
105. Kristaps Kipurs Ebike Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija 1
106. Jurijs Nazarovs Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 1
107. Viktorija Ļaudama Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes, 9-11 g.) Latvija Liepāja 1
108. Justas Kirdeikis NMK Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania Utena 1
109. Domas Manikas Lazy Monkey Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania Panevėžys 1
110. Dāvis Jākobsons Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Ogre 1
111. Una Lagzdiņa MTB Nīca Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes, 9-11 g.) Latvija Nīca 1
112. Ģirts Knubis MTB Nīca Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (3 apļi, 17-18 g.) Latvija Nīca 1
113. Jānis Braže MTB Nīca Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Liepāja 1
114. Olegs Maluhins Velo Klubs Daugava Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Daugavpils 1
115. Konstantīns Smotrovs Ebike Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rīga 1
116. Česlavs Gaidis ReVelo Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rēzekne 1
117. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Aglona 1
118. Dovilė Karosaitė LatLit dviračių akademija Bērnu sacensības B1MZ (Bērni, zēni un meitenes 1-3 g.) Lithuania Vilnius 1
119. Romas Kišūnas Viesulas Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Lithuania Rokiškis 1
120. Mindaugas Raketis Viesulas Velokross DV (Dabas vērotāji) Lithuania Rokiškis 1
121. Raivis Grigorjevs Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija Gārsene 1
122. Jānis Novikovs LiVelo /Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Līvāni 1
123. Raimonds Bruks LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Jēkabpils 1
124. Kristupas Aleksiejus Viesulas Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes, 4-5 g.) Lithuania Rokiškis 1
125. Vladimirs Sergijevics Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija Jelgava 1
126. Artjoms Sergijevics HAWAII EXPRESS SCOTT Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija Jelgava 1
127. Dzintars Dille Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 50-59 g.) Latvija Jēkabpils 1
128. Mārtiņš Romanovskis Nesēdi mājās Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (3 apļi, 17-18 g.) Latvija Ogre 1
129. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
130. Solveiga Jegorova Velokross S (Sievietes Elite, 19-39 g.) Latvija 1
131. Oskars Jaunbērziņš VeloRīts Gulbene Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (3 apļi, 17-18 g.) Latvija Gulbene 1
132. Juris Macijevskis Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija Ilūkstes novads 1
133. Amanda Reilija Zariņa Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Latvija 1
134. Amēlija Tīna Zariņa Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Latvija 1
135. Aleksandrs Zilis Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Daugavpils 1
136. Olga Zile Velokross S (Sievietes Elite, 19-39 g.) Latvija Daugavpils 1
137. Iļja Zilis Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija Daugavpils 1
138. Tamerlāns Valainis Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes, 4-5 g.) Latvija 1
139. Mārtiņš Matisāns Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Latvija 1
140. Inese Matisāne Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija 1
141. Gatis Lange Riteņvasara Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Rīga 1
142. Lauma Lange Riteņvasara/RRS Alfa Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes, 9-11 g.) Latvija Rīga 1
143. Lote Lange Livelo/Zelta zeme Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes, 9-11 g.) Latvija Rīga 1
144. Dana Alksne Livelo/Zelta zeme Velokross DV (Dabas vērotāji) Latvija Rīga 1
145. Kārlis Ārvalds Mūsiņš MTB Nīca Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (3 apļi, 17-18 g.) Latvija Nīca 1
146. Katerina Minajeva Velo Klubs Daugava Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Latvija 1
147. Līga Kaminska Velo Klubs Daugava Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija 1
148. Artūrs Kaminskis Velo Klubs Daugava Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija 1
149. Nika Zagnetova Velo Klubs Daugava Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Latvija Daugavpils 1
150. Alisija Šeļakina Velo Klubs Daugava Velokross SM (Sievietes, meitenes 12-15 g.) Latvija Daugavpils 1
151. Edžus Bērziņš Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni, 9-11 g.) Latvija Jēkabpils 1
152. Rihards Bērziņš Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni, 6-8 g.) Latvija Jēkabpils 1
153. Irmantas Bartaska Utena Cycling team Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Lithuania Utena 1
154. Rauls Ukins Carnikava Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija Ādaži 1
155. Regnārs UKINS Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni, 6-8 g.) Latvija ADAŽI 1
156. SVETLANA GALICA Sniegpulkstenīte Velokross S (Sievietes Elite, 19-39 g.) Latvija Daugavpils 1
157. Ceslavs Markevics Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 1
158. Juris Logins LiVelo / Zelta Zeme Velokross V (Vīrieši Elite, 19-29 g.) Latvija Preiļi 1
159. Pāvels Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni, 6-8 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
160. Raivis Klieders Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Lizums 1
161. Mārcis Klieders Velokross VZ (Vīrieši, zēni 12-15 g.) Latvija Lizums 1
162. Edžus Klieders Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni, 6-8 g.) Latvija Lizums 1
163. Arvis Eņģelis ĀdažiVelo Velokross V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rīga 1
164. Arvis Neilands EVERUN Velokross V40 (Vīrieši, seniori 40-49 g.) Latvija Ozolnieki 1
165. Linda Tautere EVERUN Velokross S40 (Sievietes, senjoras 40 + g.) Latvija Ozolnieki 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda