Sacensības - Pusstundas velobrauciens 2021

Sacensības
Pusstundas velobrauciens 2021
Riteņbraukšanas sacensības "Pusstundas velobrauciens 2021"
Selonia
Apmaksas informācija
Selonia Velo Biedrība
40008202143
LV06HABA0551041381855
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Jānis Iesalnieks Pilnais aplis 5.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
2. Inga Valtere Pilnais aplis 7.Grupa-S Latvija 1
3. Kristofers Kalniņš Bērnu distance 2.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
4. Ieva Grinberga Selonia Bērnu distance 3.Grupa-S Latvija Viesīte 1
5. Ritvars Jakubovskis KZ Rogas Pilnais aplis 7.Grupa-V Latvija Koknese 1
6. Inese Vingre Pilnais aplis 8.Grupa-S Latvija 1
7. Diāna Stivriņa Pilnais aplis 7.Grupa-S Latvija 1
8. Ervīns Fiļovs Bērnu distance 3.Grupa-V Latvija 1
9. Valdis Fiļovs Pilnais aplis 7.Grupa-V Latvija Jēkabpils 0
10. Baiba Saleniece Pilnais aplis 6.Grupa-S Latvija 1
11. anna aleksandrova Bērnu distance 3.Grupa-S Latvija jēkabpils 1
12. Gunta Pastare Pilnais aplis 5.Grupa-S Latvija Jēkabpils 1
13. Samanta Sonora Kalniņa Selonia Pilnais aplis 5.Grupa-S Latvija Jēkabpils 1
14. Dana Sila Selonia Pilnais aplis 7.Grupa-S Latvija Jēkabpils 1
15. Ivars Saldaks Jēkabpils Pilnais aplis 8.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
16. JURIS UPITIS Livelo/Zelta zeme Pilnais aplis 10.Grupa-V Latvija JĒKABPILS 1
17. Armīns Bērziņš Koknese Pilnais aplis 5.Grupa-V Latvija Koknese 1
18. Juris Zlobins Selonia Pilnais aplis 7.Grupa-V Latvija Aknīste 1
19. Juris Kuzņecovs Selonia Pilnais aplis 8.Grupa-V Latvija Viesīte 1
20. Evita Bauska Selonia Pilnais aplis 6.Grupa-S Latvija Viesīte 1
21. Ivars Romancevičs Selonia Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
22. Jānis Latkovskis Pilnais aplis 10.Grupa-V Latvija 1
23. Aivars Jakāns LiVelo/ZeltaZeme Pilnais aplis 8.Grupa-V Latvija 0
24. Jānis Romancevičs Bērnu distance 1.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
25. Rita Latkovska Pilnais aplis 8.Grupa-S Latvija 1
26. Roberts Mālnieks LiVelo / Zelta Zeme Pilnais aplis 10.Grupa-V Latvija Līvāni 1
27. Kaspars Beitāns Velorits Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija Sala 0
28. Roberts Beitāns Bērnu distance 2.Grupa-V Latvija Sala 1
29. Rūta Bērziņa Selonia Pilnais aplis 4.Grupa-S Latvija Jēkabpils 1
30. Rihards Bērziņš Bērnu distance 2.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
31. Alda Vulāne Pilnais aplis 9.Grupa-S Latvija Jēkabpils 1
32. Vitauts Luberts Pilnais aplis 10.Grupa-V Latvija 0
33. Lukāšs Sabo Pilnais aplis 4.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
34. Ivo Spalviņš Bērnu distance 3.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
35. Aivars Žugris Pilnais aplis 10.Grupa-V Latvija Preiļi 1
36. Jānis Hartmanis Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
37. Valērijs Svincovs Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija 0
38. Artis Gedrovics Vellapēda Pilnais aplis 8.Grupa-V Latvija Rīga 1
39. Inga Gedrovica Pilnais aplis 8.Grupa-V Latvija 1
40. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu distance 3.Grupa-V Latvija Rīga 1
41. Kristaps Daugavietis LiVelo / Zelta Zeme Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija Livani 1
42. Reinis Muktupauls elpo Pilnais aplis 5.Grupa-V Latvija 1
43. Inese Šukeviča LiVelo / Zelta Zeme Pilnais aplis 7.Grupa-S Latvija Jēkabpils 1
44. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme Pilnais aplis 10.Grupa-V Latvija Jēkabpils 0
45. Raimonds Bruks LiVelo / Zelta Zeme Pilnais aplis 8.Grupa-V Latvija Jēkabpils 0
46. Aleksandrs Tvardovskis KZ Rogas Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija koknese 0
47. Biruta Lasmane Pilnais aplis 8.Grupa-S Latvija Sala 0
48. Helmārs Lasmanis Bērnu distance 3.Grupa-V Latvija 1
49. Ivars Lasmanis Pilnais aplis 8.Grupa-V Latvija 0
50. Edžus Bērziņš Bērnu distance 3.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
51. Jānis Plakanis elpo Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija 1
52. Aigars Matisovs elpo Pilnais aplis 7.Grupa-V Latvija 1
53. Aleksandrs Tvardovskis Pilnais aplis 6.Grupa-V Latvija koknese 1
54. Nils Vaiders Max Toxic Pilnais aplis 5.Grupa-V Latvija Jēkabpils 1
55. Marika Spalviņa Pilnais aplis 7.Grupa-S Latvija Jēkabpils 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda